Jump to content
Guest Hronos

Цветан Илиев е първи в Кюстендил

Recommended Posts

Guest Hronos

В група А-6 Цецо е първи.Пумата на Дунев се счупи още в самото начало после за момент тръгна пак и почти го настигна но се строши тотално и не завърши,има по бърза обиколка от Хондата все пак със 1.5 сек.което на това къси трасе не е никак малко.Но все пак си е Трошлив Форд.Такава мощна сервизна база се върти около тая Пума и пак се троши а Цецо с един маханик и почти без ремонти прави чудеса в доста сериозен клас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Само така. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Отдавна ми се върти идеята да окомплектовам бегачка с емблемата на Хонда.Преди навивах Росен от сервиза на Каян,но от него нищо не става няма мерак и ентусиазъм.Нека Омбре помисли и каже как му се струва идеята и дали му се занимава с такива простотии.Мога да вкарам от германия значително нова ударена Хонда с Хомолгация за да не е хоби кар.От там нататък требва да се прави много по нея за да тръгне.Става и група N,да се кара.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

А как стои въпросът с митото на такива спортни колици, май си е същото, т.е. пак е толкова наебващо... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Идеята ми е да вкарам нормална кола.Като кола на части.Без мито за да е по голяма година и с някой по лек удар.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

я много ме заинтригува това предложение, колко би могла да струва една такава хонда?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Нека Омбре помисли и каже как му се струва идеята и дали му се занимава с такива простотии

Няма кво да го мислиме.Идвай да говориме и да действаме.Отдавна съм го намислил това.Аз съм готов и с кинти и с желание :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Приятели казайте съвсем открито и без да се срамувате ако искате подкрепа :tooth: Фирмата ни е готова при всяка възможност и наличие на средства да спонсорира и помага за тази СВЯТА ЦЕЛ :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

Някой има ли представа колко струва колата подготвена ? А един сезон ?Аз нямам - някой може ли да ме осветли ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Много зависи от самата кола и коя група ще кара,и какъв тип състезания ще са и приоритет.Доста средства трябват но и хора с по малък бюджет се представят блестящо като Цветан и др.Омбре ще се видим приятелю да обсъдим възможностите.За другия сезон трябва да има бегачка пък незнам к,во ще правим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_TYPE

Според мене е по изгодно като начало да е само високопланинско за6тото отсе4ките са къси и по малко 6е се 4упи колата и по малко разходи представете си за едно рали от шампионата Сосер примерно 2-3 дена ами само за гуми 6е идат маса пари поне 4-и 4ифта 6е треат сликове ами ако завали 6е треат и о6те гуми съответно 6е треат за тези си4ките гуми и джанти все пак абе с три дум треа СРИОЗЕН СЕРВИЗЕН ПАРК!!!!!!!!!! И задължително сриозен спонсор!!!! :):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

СРИОЗЕН СЕРВИЗЕН ПАРК!!!!!!! И задължително сриозен спонсор!   

или сериозни малки спонсори и хора с бензин в кръвта :) Хора ясно е че за тази цел ще се дават пари от собствен джоб и на спонсори ще се разчита , но гледайки отстрани за начало спонсорите ще сме си ние :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Много ме радва че приемате идеята и сте отворени да помагате.Надявам се и да предприемем некакви действия скоро време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

Много ме радва че приемате идеята и сте отворени да помагате.Надявам се и да предприемем некакви действия скоро време.

Виж сега, можем и ще помагаме, притеснява ме единствено това че няма да можем да издържаме една кола за състезателни цели. Ти спомена група Н - ок, дай приблизително оценка за разходите за 1 сезон ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Според хора с активна състезателна дейност,най изгодно и най добре се развива в момента група N-3.Това са автомобили с хомолгация и с неголеми подобрения по колата от 1600 до 2000 куб.N-2 също не е зле но почти няма коли в тоя клас да карат а там точно са и 1.6 двигателите.Така че мен лично по ме блазни този клас до 1600куб.Колко са разходите е много относително.Зависи дали ще се карат Ралита или не.Ралитата са по престижни така че е добре да се карат но всичко си зависи от средствата.По принцип едно планинско или пистово състезание може да се изкара от порядъка между 500 и 1500 лв.А за рали на участие си трябват минимум 1000 лв.Отделно е поддръжката на самият автомобил,и ремонтите.В общи линии е така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_TYPE

До колкото си спомням STS-a за които се състезава6е Юлиан Ников миналата година са се изръсили някаде към 200-бона за да покрият целия сезон и 2-3 ралита в ком6иите Интерспийд/Сърбия/ Македонско рали некво и Румънско рали в парите влиза и VW POLO с което се състезават и сега от този отбор само 4е с друг състезател.Така 4е си е просто задължително за спонсор от голяма категория и така човека си стана 1-ви в неговия клас :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Голяма роля играе пилота защото това "Поло" в момента не дава никакви резултати.А и сметките са доста раздути.Все пак са карали Рали и тези кругове които изброяваш са част и от нашия шампионат.Но че си трябва генерален спонсор е верно.Споко като има кола и пилот,хора с пари ще се намерят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_TYPE

Споко като има кола и пилот,хора с пари ще се намерят.

Дано да се намери спонсор мноо 6те се радвам,Hronos колега утре 6те ходя на Шумен ако си там може да се видиме,там 6те приказваме аз се познавам с Казака и може да приказваме с него за едно рамо от към STS :cool::rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Там бях но не се познаваме.Поне не видя ли колата ми някъде около сервизите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_TYPE

Там бях но не се познаваме.Поне не видя ли колата ми някъде около сервизите.

Ами видях един пи4 с 4ерен CRX със софииска рег. на отсе4ката на Преслав аз не бях с моита кола бяхме с приатели с една Шкоди4ка 4исто нова TDI 1.9 ами разминали сме се абе на националното сбор4е 6е се запознаеме,ина4е бях основно на Новосел там също бяха и Тихомр Златков с Констанца Ти6о се оплаква6е 4е не го пуснали да бяга понеже е RS :D;) и в неделя Яската след като отпадна ;):ph34r: и той гледа6е при нас.Мноо ме хвана яд 4е Цецко не у4аства :);) какви ли 6те са при4ините??????пп:другата седмица съм на Хеброс

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos
Отговорено (Редактирано)

Тва ми е колицата.Цецо не кара че от два мес. кара почти всяка седмица а и тва рали не му беше приоритет май.Като видиш колата на Хеброс се обади ако искаш.Аз се навъртам повече околи часовите контроли заради времената и около сервиза.Ако гледам е около финала и на ЧК-то.И Притичвам от един на друг СЕ. Разбра ли Данчони защо остана трети ?

Редактирано от Hronos

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_TYPE

Разбра ли Данчони защо остана трети ?

Ами зна4и си бил ти ама на Хеброс 6те се видиме за Дан4они не знам на Ардашес мина 3-и и на Новосел но не знам сигурно Митио е карал по бързо и за това е дръпнал Дан4они до колкото си спомням май 2 сек им бе6е разликата след спу6тането на Върбица ти нали бе6е там не знае6 ли по точно???? аз не мога да ти кажа то4но понеже се бързаме да се наместим по трасето 4е нали знае6 затварят пътя 1 4ас преди това :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Преслав и Върбица на отиване ги спечели етапите и намали разликата си с Крум на 6сек.На Върбица му падна налягането на турбината и на Преслав на обратно Митко свали разликата на 0.3 сек.Преди Ардашес имат сервиз и сменяха турбината,но сервиза на Казас /Субаруто е на Казас/ нямали окомплектована турбина и се забавиха много със смяната.Закъсня с 5 мин.за Часовата контрола преди етапа,наказаха го 50 сек. заради закъснението.Ардашес и Новосел е карал само на пълна газ през целите етапи но пак неможа да навакса наказанието и остана трети.Направо е Ненормален Данчо.И двамата бяха пребленели като платна като дойдоха на ЧК-то на Ардашес.СЕРВИЗНА ГРЕШКА му прецака 2-то место.Аз почти не гледам вътре в етапите,ако следиш времената и повредите усешаш състезанието как върви.И е много по интересно когато знаеш какви разлики правят.И кой натиска и кой връща.Страшно оспорвано и интересно състезание беше.И в група N-3 имаше интрига докато Клиото не се заби на Върбица в гората а си водеше с повече от минута на Мартин.На всеки етап му слагаше по 10 сек.На Хеброс да се обадиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_TYPE

На Хеброс да се обадиш.

Няма проблеми 6е се обадя ;):) малиииии Виктор 6е ни убие :D:ph34r: пак го превърнахме на 4ат ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

защо така мислиш,това не са ли точно въпроси свързани със спорта.На Рали Хеброс-"Елате повече" съклубари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest civic 1.5 cx

аз имам огромното желание да се появя на Хеброс но не знам дли ще имам тази възможност. кога е ралито? айде да измислим нещо ако има повече желаещи. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Предложи де.Какво имаш предвид.Ралито е не тази а др. събота и неделя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...