Jump to content
LsD

До къде я докарахме?

Recommended Posts

Здравейте Колеги Тази тема я пиша в чест на нашите опарили се колеги , на чийто им бяха откраднати автомобилите !!! Искренни съболезнования ,дано всички срещнали се с такава трагедия да намерят хубав край !!! Лично на мен ако ми се случи бих се поболял. Аз страшно много си Обичам Хондичките и не искам дори да си помислям за подобно нещо...Най-лошото обаче е , че явно някой наши "КОЛЕГИ" злоупотребяват с нашите коли , аз не мога да си представя как може да има такива хора достатъчно нагли да посегнат на хорските мечти ??? Дори нямат граници и им разпродават частите в нашия форум по носа им.Като гледам колко зачестяха темите за откраднати автомобили в нашия форум започвам силно да се притеснявам !!! Идеята на темата е всеки които се включи да даде съвет как да се предпазим от хорския вандализъм и как да действаме ако пострадаме и ние , да направим нещо като анкета или нещо подобно относно проблема.Да ударим едно рамо на пострадалите колеги. Ако решите ,че темата е безполезна може да отиде в бин-а , пиша я защото съм потресен от зачестелите кражби на нашите автомобили! п.п. Аз лично много внимавам къде спирам и ако има възможност гледам винаги да е под камери , не че е гаранция че някой полудял няма да ми разбие колата , но просто за душевно успокоение . За мое щастие пред нас където паркирам има такива , разбира се не може винаги като сте в движение да паркирате под камери , но ако в близост има някои магазин (Пикадили , Бриколаж ,Практикер , Технополис,Техномаркет,Пени,Кауфланд, Лидъл и т.н.) , бензиностанций и места които са охраняеми и са под видео наблюдение са по сигурни места за нашите красавици !!!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...