Jump to content
Guest miHo

Клипчета от Калояново

Recommended Posts

Guest miHo
1 234567ENJOYсамо тряя да се обновят видеота че още изглежда не са пуснати че ся ги качих дано по скоро стане Редактирано от miHo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Яко :dry: Мерси Михо , бати , ако не се науча да стартирам като хората ще се изям :boo: най-ме кефи че и двете ни коли нямат и мисълта да изпушат , като Голфа :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Хубаво, ама тези клипчета са само до втора предавка и не се разбира как са приключили стартовете :D

......най-ме кефи че и двете ни коли нямат и мисълта да изпушат , като Голфа :dry:

Ама Голфа свършил ли е на тази писта? Не се научиха тези хора какви коли да карат :tooth: Иначе щом сте се искефили, значи е било яко :boo: Поздрави :D Редактирано от Demon

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Хубаво, ама тези клипчета са само до втора предавка и не се разбира как са приключили стартовете :D

Голфа го мачкам сериозно , на клипчето така излиза , че и стартира по-добре от мене ;) Михо ме бие на две от тях , аз на едно , и Михо май пада един път от Кадета и го бие един път :D Що не ме снимахте като карах на пистата :tooth: щеше да има повече шоу ;)П.П. Под изпушване имам предвид на масалце :D което е признак за по нататъшни проблемиП.П.2. Сега пак гледах клипчето с голф-а и той тръгва на второто махване :boo: и после се оправда , че изпуснал старта :dry: Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

хахахаха....не е изпуснал старта, а цялата гонка :dry: Яко сте си искарали :boo::tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest miHo

хахахаха....не е изпуснал старта, а цялата гонка :dry: Яко сте си искарали :boo::tooth:

еми двамцата чакахме до 17:00 някаде да ни пуснат да си начешем крастата.....късмет изкарахме че стаан номера ...и да беше добре...просто имаше нужда след всичките хибридни изпълнения

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

супер сте си направили деня :D този с голфа , бая страх има от хондите маи :tooth::boo::dry: как бърза като пале пред маика си :D;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

филм номер 1 го няма , но иначе кефффффф :tooth: якооо и аз искам на писта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest miHo

Яко :D Мерси Михо , бати , ако не се науча да стартирам като хората ще се изям :dry: най-ме кефи че и двете ни коли нямат и мисълта да изпушат , като Голфа :boo:

Точно това обсъждах с един познат ...че на наще коли са правени какви ли не простории и лудории и не изпушва грам....а на всичките дугите яко при смяна на скорост ....еми :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

а някакви времена има ли :D:tooth::boo::dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest miHo

нямаше измервателна техника......е ся смятах с едни калколатори по скороста да се сметне конските сили и време....ама знам ли 150 км/ч 150 к/с излиза....време 15 и нещо

Редактирано от miHo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ReSPecT

Елате на някоя Старозагорска збирка да идем на летището там има писта с километри и мовете да тествате даже един пич от клуба има измервателен уред които се хака в запалката :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest opelgsi

кадета с какав двигател е? :) а голфа?коне ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...