Jump to content
2.0TD

Каде да търся диагностичната букса на Сивик 1998 2.0 ТД

Recommended Posts

Здравейте.Приятели имам следният проблем,притежавам ХОНДА Сивик 2.0 ТД, което е 90 магарета мотора - Ровър.Но да си кажа мъката АБС ми свети постоянно и исках да го закачат да го погледнат от каде иде проблема или най- малкото, което да покаже каде да го търся, но уви отивам при един майстор и той не можа да открие буксата каде да закачи лаптопа си. Гледахме под жабка,под волана отпред при мотора, но уви нищо не открихме.Каде да търся тази букса?Да отбележа на два пъти по неравен път лампата на АБС изгасва и при натискане, на педала на спирачката педала блъскаше, помпата работеше и отчиташе ,че има преплъзнало колело при по силно натискане на педала абс светна отново и педала омекна пак. Благодаря ви за съдействието и съветите предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах около жабката ама не видях такава букса. Трябва ли да сваля жабката?Утре пак ще погледна под жабката благодаря за инфото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На пасажерското място долу в краката в дясно махни пластмасата и зад нея ще намериш въпросната диагностична букса. Наистина не съм го обяснил хубаво в темата.

 

Публикувано изображение

Редактирано от EmZvr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...