Jump to content
Ammcho

Въпрос относно цена на ГИ

Recommended Posts

Здравейте тъй като търсих и ненамерих въпрос на моя отговор тук искам да ви попитам каква е цената на ГИ за двигател на Хонда Стрийм 2.0 в-тек 156к.с. мисля да си купувам такава кола и задължително искам да сложа газ но незнам какви пари да си приготвя за нея ,ще се радвам ако може някой да ме ориентира благодаря много !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич , ясен и конкретен отговор на твоят въпрос дори форумната врачка не може да даде - при над 50 популярни /в България/ производителя на оборудване за газови инжекторни системи - електрически и механични - с минимален брой от поне по 3 модела/типа вършещи работа за този модел автомобил съм любопитен фактора цена на каква база да се формира? Ето първият сайт , намерен с Гуглето за част от производителите - http://www.autogas-bg.com/help.html

... като търсих и ненамерих въпрос на моя отговор .....

Прав си , че е въпрос .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така да вметна само ,че понеделник колата ми ще се сдобие живот и здраве с газов инжекцион от марката LANDIRENZO на стойност 1150лв. + бутилка на мястото на резервната гума и да уточня ,че препоръчват слагането на някакъв намаслител който стува 150лв, отгоре на тази цена,чиято работа е да смазва клапаните за да нехващат загар ,което не е задължително ,но е препоръчително,аз лично смятам да поизчакам малко докато го сложа за да видя дали наистина има ефект. Ще споделя също на колегите които смятат да слагат газ ,че обиколих почти цял град ( Пловдив ) и по - евтини газови уредби има като например Ловато има на цени от 800 до 1000 лв за моя двигател (4 цилиндъра)БРЦ цената му варива от 1200 до 1600 също за моя двигател та това исках да ви споделя,дано съм бил полезенпоздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си , че е въпрос .....Ето ,че сам си отговорих на моя въпрос,ако имаше колега който е обикалял като мен ,можеше да ми отговори,вероятно е нямало такива или просто не са видяли поста ми ,важното е ,че съм си свършил работа и ,яко някой колега има нужда от такава информажия ,мога да му свърша работапоздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...