Jump to content
Red Line

Цена за слагане на крайно гърне?

Recommended Posts

Здравейте колеги!Тези дни си харесах едно ново спортно гърне. Та въпросът ми е следният, при положение че старото ми гърне е изхвърлено и трябва да се заваряват към новото тръбата и куките ,колко ли пари ще ми вземат?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не повече от 10 лв даже мисля че са много /!!!! Аз говоря за Кюстендил при теб не знам ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано ,че колкото и смешно да звучи дядо ми си е бил помислил че съм го изхвърлил в гаража и с останалите боклуци и гърнето излетя :lol: от тази случка има ограничителна заповед да не припарва там :D Нека и други колеги да изкажат мнение ако са извършвали такава интервенция.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , на мен за сваляне на старото + поставяне на новото ми взеха 20 лева . За Варна става на въпрос. Скъпо си беше , но от там бях взел новото гърне и затова. В 20 лева със сигурност се вписваш : )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много зависи къде ти го правят вземали са ми по 10лв на заварка и 5лв на огъвка, НО човек като е на зор и няма избор си плаща

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз платих 30 лв за монтажа на крайното гърне ,но и ми смениха тръбата поне до средата на колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във Варна ми взеха 30 лв за махане на старото, 50см тръба, 2 нови уши и поставяне на новото гърне.

Редактирано от Loony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...