Jump to content
HondaFen

CRX части. Ударих си рекса :(

Recommended Posts

Здравейте колеги.Продавам CRX на части-вчера след поднасяне го качих на един бордюр от 30 см. - мотора е д16а9.Ще се постарая да опиша всичко максимално добре за да е ясно.

Преди година си направих мотора и съм с бутала за висока компресия (350 лв ги купих),рейс ларери ACL (леко червени стоят на цвят-280 лв), маховик Fidanza 3,2кг(390 лв дадох).

Компютъра има допълнителен слот за друг чип.

Мотора си е запазен,пали и е в перфектно състояние.Изминал съм за година след като съм го направил 4000-5000 км.(тъй като имам и друга кола на газ и си карам повече нея).

Цена за мотора за пълен суап-1200 лв. Ако някой иска да го вземе без маховика Fidanza и да му продам двигателя с оригиналния маховик -цената за мотора ще е 800 лв.

 

 

Още допълнителни неща към рекса(сложени пак преди година заедно с мотора се прави всичко) който имам са: афтърмаркет изпускателен колектор,крайно гърне,4 спрачни диска с канали и дупки както и керамични накладки отпред и отзад.Стрът барове отпред и отзад.Имам чисто нов шортшифтър който за съжаление не успях да сложа.Бензиновата помпа е Валбро с дебит 255 литра.Спортни пружини с регулиране на височината.

 

Нещата са на година и са практически почти нови.

 

За продаване не стават само преден десен габарит,десен калник,дясна врата,едната джанта и предно стъклo и предна броня.

Всичко останало по рекса е си е ок и се продава-Двигател,окачване интериор и.т.н.

Ако някой се интересува от нещо най-добре е да пита на тел.- 0898563789

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

кабели на свещи и свещи продадени.Както и някои други дреболии.

Всички едрогабаритни части от купето ги имам за сега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предната разпънка -продаденазадни разпънки(горна и долна) също -Продадени

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за колегите които искаха снимки на седалките -пъскам снимките тук защото имаше доста които искаха снимки.

Както казах седалките са за претапициране

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...