Jump to content
PIKap

Камери София-Варна

Recommended Posts

Колеги, от известно време не съм пътувал към източната част и ето, че сега ми предстои пътуване, а последните седмици бълваха новини за нови "умни" камери.

 

МОЛЯ, постове свързани с "Ако си спазваш ограничението..", "това българинът не е човек" и прочие да си ги спестите.

 

Камерите, които са ми известни са :

"София-Джъмбо,Хемус "Лукойл", с.Микре, едно в габровско на бензиностанция забравих коя, Лукойл - Велико Търново, Вале компютри - Шереметя, и околовръстен път Търговище.

Ще съм благодарен ако съобщите нещо извън списъка ми.

Редактирано от PIKap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи една камера преди Ябланица ли к'во се водеше не помня,точно до Шела(то си има табелка Видео наблюдение) На влизане на Севлиево трябва да внимаваш със Карулката.След това има една не работеща бензиностанция там обичат да се кашират.Мисля че имаше още една около Антоново ,но ще те излъжа.Внимавай най-вече на изходите на тунелите,спазвай ограничението там, че почти винаги има куки :).След Велико Търното има Лукойл мисля че и там има.На Омуртаг след като изкачиш един баир голям има нещо като катулка в един фургон и там обичат да спират.После на входа на Търговище има пак като карулка и там си спират доста често.По спомен го карам.Не съм пътувал отдавна натам.Дано съм ти помогнал...Има една linejka тука в форума той може ти помогне :) Щото редовно си пътува натам :)

Редактирано от fakel4e
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следващата след с.Микре се намира на с.Малиново и се води в района на Севлиево. Камери има още на Шела на 5-ти км Шумен и на входа на Варна ;) За стационарни мисля, че са това останалите са мобилни :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отзивчивостта!Всичко хубаво ви желая, ако видя нещо ново ще пиша!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегите казаха за шела на Микре и Петрола преди Севлиево (ляв завой, като идваш от София, спускане и точно преди изкачването има петрол и от 2те страни). Има камера и на бензиностанцията на Лукойл точно преди В. Търново - при идване от София бензиностанцията се пада вляво, точно срещи нея има сервиз (голяма сграда).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Актуална информация за всички видове камери в страната вижте ТУК ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...