Jump to content
B E X 3 M

Малко помощ относно няколко букси

Recommended Posts

Здравейте колеги

 

Бих искал малко помощ осносно няколко букси.Бихте ли ми казали за какво служат,за да знам дали да ги махам, ако няма да ми трябват.

 

Ще съм ви благодарен да помогнете на скромното ми проектче да се осъществи :)

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах питания, за инсталациите, отговора се крие в мануала на модела. Там е обяснено всичко,има си цветовете на кабелите и всяка букса за къде е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глеам го постоянно тоя мануал,ама няма инфо за това

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам ти следното:Взимаш пак фото апарата, избираш 1-2 или 3 букси снимаш ги обстойно (отпред, отзад, от страни) и обисваш кабелите по цветове. И почваш да търсиш точно избраните от теб в менюъла или ги постваш и чакаш някой да го направи вместо теб. Иначе така наведнъж всики някой да ги разпознае трудна работа :)Поздрави, Калин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По спомен,че беше отдавна 1 и 2 са осветление на пепелника и запалка.4 зелената е аварийни.5 е захранване на климат контрола.7 е подсветката на климат контрола.3 е часовника на колата.6 е за реотаните на задното стъкло.Реда е по спомен,ако нещо не паснепо реда който съм описал вземи модулите и ги накачи и ще видиш кое как е точно,буксите на различните модули са различни и не седублират.10,11,12 са за вентилатора и за кутията за клапите и водния радиатор,но коя къде беше не се сещам.Сложи модулите и ще видиш кое от къде е,кабелите идват до тях на дължина,като гледаш къде е била позиционирана инсталацията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...