Jump to content
Стоян

Проблем с паленето D13B2

Recommended Posts

Здравейте колеги имам следния проблем като е студена колата някои път пали без дори да подам газ а друг път пали трудно на втория опит или третия!!!Смених делко защото старото отиде и от тогава се получи нещо такова!!!Смених свещи кабелите са нови!!!Някакви идеи подлежи ли на някаква центровка делкото или нещо друго?Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро да си сменял ангренажния ремък ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро да си сменял ангренажния ремък ?

 

Да сменях при което го объркаха след това оправиха съответно!!!След като го оправиха нямаше проблем!!!Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата има ли газова колега? Достига ли гориво до карба? Цапа ли свещите след като си се опитвал да запалиш? На бутане пали ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма газова колега не цапа свещите а не съм пробвал на бутане!!!Тя понякога пали добре понякога не!!!Можеби скъсана мембрана на делкото?Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,стана ми интересно как са ти объркали ремъка.....ремъка ли е бил некъв друг или при зацепването нещто е станало?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Объркаха зацепването прескочиха няколко зъба!!!Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...