Jump to content
HONDA-TEAM

SWAP H22A5 в Сивик 5-та хеч.

Recommended Posts

Здравейте колеги. От една година събирам пари и купувам нужните неща за извършването на този суап и накрая е време. Тук до месец ще направя суапа, само чакам да ми дадът отпуска от работа. Преди да се захвана със суапа искам да питам няколко неща за да знам какво да правя.1. H22A5 от Прелюд 5-та ген. 1997г. OBD2 инсталация има ли резисторна кутия ?2. Другото нещо което не ми е ясно е трябва ли да си търся всички EGR клапани и вакумни кутий от мотора ( понеже ги нямам) или може и без тях ? Какъв е трика с премахването на цялата тази система в която са свързания тия вакуми ? Гледам в доста чуждестранни форуми ги премахват и всичко си е ок. Четох някаде, че трябва да имам спортна електроника Hondata S3003. Може ли някой да ми даде схема или да обясни как се свързват тези вакуми. ?4. И последното нещо е, имам бензинова помпа от D14 тя ще е достатъчна ли на H22-то или трябва да търся от Прелюд ?Благодаря предварително. :)Поздрави

Редактирано от HONDA-TEAM

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш резисторна кутия, инжекторите са ти 280 cc високоомни :) Помпата ще ти стигне, дебита не е малък (поне на Д15Б2 и на ВТЙ са еднакви).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помпите са с различни литри на час ;) д16з6 поне е 80 литра на час , а ВТИ 135 литра на час.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За вакуумите мога да ти дам схемичка как най лесно да си решиш проблема :)Поздрави,Ачо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...