Jump to content
Guest preludefan

Диагностика на двигател?

Recommended Posts

Guest preludefan

Някои да има идея за диагностика на двигател,че не работи равномерно на празен ход. :P И това след ремонт,вследствие на скъсан ремък - сменени гарнитури,4 изпускателни клапана,гумички на клапаните,семеринги на разпределителния вал,ремък.Ако някои има идея ще съм много благодарен! :PМоже би темата е за Технически въпроси,знам ли?!

Редактирано от preludefan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivaivalito

:balloon:

Ами защо не идеш на Елкон да ти я закачат ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest preludefan

:drunk:

Ами защо не идеш на Елкон да ти я закачат ?
Ako кажеш къде точно е това отивам веднага :balloon:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Zenko

Разглобяването е лесно,ама обратния ред?Пропусналисте нещо ,наи малко някои марку4е на вакум,а при теб сигурно са в изобилие.

Редактирано от Zenko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest preludefan

Разглобяването е лесно,ама обратния ред?Пропусналисте нещо ,наи малко някои марку4е на вакум,а при теб сигурно са в изобилие.

Вярно за маркучета на вакуми,не е да няма,но дали причината е там,кои знае.Ремонта го правиха при Стоян Апостолов-Бургас.Като взех колата уж всичко беше добре,но като тръгнах към София впоследствие се оказа че двигателя не работи добре на празен ход.Така че приемам всякакви съвети и коментари!Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivaivalito

Пич ако имаш път към Бургас обади се ще ти кажа къде да отидеш.А това Стоян Апостолов къде е да не е Хонда сервиза до Блатото???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest preludefan

Пич ако имаш път към Бургас обади се ще ти кажа къде да отидеш.А това Стоян Апостолов къде е да не е Хонда сервиза до Блатото???

Точно там е сервиза.А към Бургас ще имам път чак напролет,но се надявам до тогава да съм ги решил тия проблеми.Благодаря все пак!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivaivalito

Иди някъде където правят FSA ще ти я закачът ще видят как са оборотите градуса на запалване и сместта и такива работи :balloon: Обаче къде има в СФ незнам там колегите имат думата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега на мен ми тресеше така на празен хон и като смених свещите се оправи ;) Успех

Редактирано от Pagko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои да има идея за диагностика на двигател,че не работи равномерно на празен ход. ;) И това след ремонт,вследствие на скъсан ремък - сменени гарнитури,4 изпускателни клапана,гумички на клапаните,семеринги на разпределителния вал,ремък.Ако някои има идея ще съм много благодарен! ;)Може би темата е за Технически въпроси,знам ли?!

колега, сервиз ЮВЕ, търси Веско, намира се на Сименовско шосе 102, виж го w BGmaps.Ако не - отиди да ти я погледне Влади, сервиза му е под моста на колелото на 4 -ти километър, влизащ отдолу след пълен кръг ако идваш от Орлов мост и караш до дъното минавайки през една автомивка. Спираш накрая всервиза му, прави ХОНДИ откакто се помни;) Успех! Не давам на никой друг да ми пипа хондата освен на Влади що се отнася до някакви ремонти без гърнета и ауспуси. Преди това той беше в сервиза на Бултрако ( официалния вносител на хонда ), след което се отдели и сега работи сам и на по-добри цени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, темата е от преди 2 години!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...