Jump to content
Guest alis

Вакум регулатор за Хонда Сивик

Recommended Posts

Guest alis

Здравейте, от известно време колата ми много гасни на бензин и когато я заведох да я видят ми казаха, че вакум регулатора ми е за смяна- мембраната се накъсала. Тъй като техника беше малко в невидение колко струва, моля да ме ориентирате колко върви такъв вакум регулатор?!Хонадата ми е Сивик 1.5 1985г. Благодаря Ви предварително.Алис

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest alis

АА момчета,забравих да кажа, че от както се прецака този вакум регулатор и разхода много ми се вдигна 15/100 газ и бензин :yawn::yawn: Знам че е автоматик,но не мисля че е нормално толкова. Ходя при едни момчета да ми регулират газовото,зад МЕИ-Варна,но да си призная последните пъти ме разочароваха. На елкон я водя във Възраждане, но и от него не съм доволна много,защото няколко път давах по 20-30 лв. и нищо не напрвиха ;) ,най-накрая ми смениха гарнитурата с някаква изрязана от картон. ;) Дано не ми се обидят само ако прочетата някъде ;) .Така че ако някой може да ми препоръча добър елкон илли където да ми регулират газовото, ще съм благодарна.Предварително благодаря на всички, които могат да ми помогнат. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest max_3d_3

АА момчета,забравих да кажа, че от както се прецака този вакум регулатор и разхода много ми се вдигна 15/100 газ и бензин :yawn:;) Знам че е автоматик,но не мисля че е нормално толкова. Ходя при едни момчета да ми регулират газовото,зад МЕИ-Варна,но да си призная последните пъти ме разочароваха. На елкон я водя във Възраждане, но и от него не съм доволна много,защото няколко път давах по 20-30 лв. и нищо не напрвиха ;) ,най-накрая ми смениха гарнитурата с някаква изрязана от картон. ;) Дано не ми се обидят само ако прочетата някъде :yawn: .Така че ако някой може да ми препоръча добър елкон илли където да ми регулират газовото, ще съм благодарна.Предварително благодаря на всички, които могат да ми помогнат. ;)

Здравей,аз преди месец ходих в сервиза на BOSH, намира се то4но зад затвора и там ми направиха компютерна дианостика - излезе ми 18 лв и съм доволен ;) .Можеш да пробжаш там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Попълни си профила :yawn:нищо, добре все пак че в писанията се издаде че си от Варна :yawn: тичай при бат Дидо да прегледа телевизорчето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Попълни си профила :yawn:нищо, добре все пак че в писанията се издаде че си от Варна :yawn: тичай при бат Дидо да прегледа телевизорчето

хайде направихте миамото и телевизионен техник ;) нищо той е разбрано момче, може и да помогне0897977123

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...