Jump to content
Guest bojeto

Някои ще взима ли участие на 28-ми на драга ?

Recommended Posts

Guest bojeto

Питам ще има ли колеги които ще участват на драга ?аз ще взема участие независимо от слабите ми времена .. важна е тръпката та яко някои друг също мисли да се пуска нека пише поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Кажи поне кво време си дал на квалификацийте.Иначе 100% ще се плетат инриги после.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bojeto

пълен комплект нищо несъм махал от колата дори резервната гума си е на мястот ос 95 бензин дава 15:50за събота ще слагам и сликове абе спорта е важен :yawn:)поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net
:yawn: как свали 0.3сек бе?!?!?!сликовете ще ти свалят около 0.2сек ако ги загрееш добреИзхвърляй всичко от вътре и УСПЕХна Божура с тиа азотки не ми се ходи... предпочитам Гошо да е първи винаги и да им спрат азота :yawn:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o

.....:P как свали 0.3сек бе?!?!?!........

Много е добър, щот по каталог VTi е 15,8 с.

?Някви тънкости или звяра е побарван?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o

не е пипан изобщо

ОПС грешка аз говорех за Сивик VTi а ти си с CRX VT

 

Значи при двубой с B16A2 че му накъдриш шортите

нищо че си 10 коня надолу е по лек си но CRX - RULEZ :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

е да де, ма да се пускаш на божура срещу Добрич рейсинг примерно си е направо тъжно :hondarulez:но ЕВАЛА за ентусиазма!!!!!!!!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bojeto

аиде тръгвам натам , отиваме да чупиме колите емо ако се сещаш момчето с голфа от срещата ... то също ще участва вчера игра флекса .. сфалихме около 200 кила от него :drool: аиде поздрави успех на всички които ще участват

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest OXYGEN

А зрители ще има ли?Аз мисля да отида като за последно състезание за годината :drool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin

А зрители ще има ли?Аз мисля да отида като за последно състезание за годината :drool:

Ами ще има и зрители... аз поне смятам да присъствам на събитието :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TRERAME

мнооо яко беше :balloon: рексовете плескаха наред

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bojeto

дам аз съм доста доволен от показаното от мен главно другия сезон като направят клас без азот ще е още по интересно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TRERAME

дам аз съм доста доволен от показаното от мен главно другия сезон като направят клас без азот ще е още по интересно

С кой рекс беше ти :balloon:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bojeto

те първа ще става !!!!!в момента е СТОК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vmax

Външния вид не беше главозамаиващ но добре се представи,аз се заговорих с момчето с белия той беше Д16А8,но пак бягаше,а го слушах този с червеното рено от което падна че разправяше,че била много пилена :drunk:,УСПЕХ на всички ентосиясти за следващия сезон. :balloon:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

другия сезон като направят клас без азот ще е още по интересно

аууууу, много искам такъв клас :balloon:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bojeto

ще има такъв клас Емо сигорно е !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

ще има такъв клас Емо сигорно е !

От твоята уста в Божиите уши !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

виждам 4е обсаждате само божурище но в4ера се проведе още един дРАГ НЕЗНАМ НИКОИ защо нищо не каЗВА ЗА НЕГО ДАЛИ ОТ СТРАХ ИЛИ ОТ др-го нямам представа !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iceman

виждам 4е обсаждате само божурище но в4ера се проведе още един дРАГ НЕЗНАМ НИКОИ защо нищо не каЗВА ЗА НЕГО ДАЛИ ОТ СТРАХ ИЛИ ОТ др-го нямам представа !

Е, като написа това - какво каза? :D Дали няма да ни осветлиш нещо по въпроса?! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

о4аквах някои от многоброините фенове нещо да каже имаше доста хора..би трябвало да има и доста видео материал ама виждам 4е още няма и се ядосвам:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Б�РЗ�К�

Момчета нека бъдем реалисти...Аз събота една победа от хонда не видях!!! Незнам къде са тея рексове дето били пляскали наред, може би пляскали на победителя след гонката знам ли :rolleyes: Аре с повече успехи догодина, че много ми е мъчно за това .. една хонда да нямаше на почитната стълбичка! До година виждам нещата така:Рекс шампион в клас АРекс шампион в клас Б или някой по наточен цивик, а защо не и някой представител на марката да спечели и клас Ц чувал съм че на vtec като се сложат 2 турбини и 2 инжекциона излита :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Момчета нека бъдем реалисти...Аз събота една победа от хонда не видях!!! Незнам къде са тея рексове дето били пляскали наред, може би пляскали на победителя след гонката знам ли :D Аре с повече успехи догодина, че много ми е мъчно за това .. една хонда да нямаше на почитната стълбичка! До година виждам нещата така:Рекс шампион в клас АРекс шампион в клас Б или някой по наточен цивик, а защо не и някой представител на марката да спечели и клас Ц чувал съм че на vtec като се сложат 2 турбини и 2 инжекциона излита :P

Ако ще ми даваш пари мога да ти обещая , че ще ти направим шампиони във всички класове !!! Но готов ли си да кихнеш към 30 000 лв някъде дори и повече ??? ;) съмнявам се , да не мислиш , че нещата стоят така просто , колко истински бегачки от марката Хонда си видял по пътищата , а колко истински тунингувани бегачки си видял по пътищата ??? Като ти кажа бегачка считай , че хонда сивик vti 1.6 160 коня е най-слабата бегачка ;) наистина ще видим как ще стоят нещата догодина , заформят се интересни проекти от хора маняци на тема Хонда из цяла България , ще видим резулата :rolleyes: ако и направят класове без нитро нещата ще са наистина итересни !!! Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bojeto

аз имам победа в клас А ко праиме са а ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

аз имам победа в клас А ко праиме са а ?

Не победа , а победител :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Б�РЗ�К�

Аз ако имах 30 хиляди пари, щях да напрая моя хондак шампион направо! Или пък щях да си купя един рекс и да го наточа много яко, все едно от бързи и яростни 10 излиза, да събира погледите много!!! с хидравлики, спинъри и целия изрисуван в огньове! ;) То и сега след цивика ми се обръщат мацките, да не говорим тогава какво ще става! ;) Но стига съм се откланял от темата, мъчно ми е, че нямаше шампион от любимата марка тази година и това е :rolleyes: bojeto брат аз нали бях там до старта и гледах цялото състезание, победа от марката не видях, ти кога си се пускал, че съм пропуснал победата която да ми зарадва душата поне малко ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Аз ако имах 30 хиляди пари, щях да напрая моя хондак шампион направо! Или пък щях да си купя един рекс и да го наточа много яко, все едно от бързи и яростни 10 излиза, да събира погледите много!!! с хидравлики, спинъри и целия изрисуван в огньове! :tooth: То и сега след цивика ми се обръщат мацките, да не говорим тогава какво ще става! :tooth: Но стига съм се откланял от темата, мъчно ми е, че нямаше шампион от любимата марка тази година и това е ;) bojeto брат аз нали бях там до старта и гледах цялото състезание, победа от марката не видях, ти кога си се пускал, че съм пропуснал победата която да ми зарадва душата поне малко ;)

:rolleyes:;);) И лепенки Тайп Ар да не забравиш , че качва конете неимоверно ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_TYPE

;):lol::lol: И лепенки Тайп Ар да не забравиш , че качва конете неимоверно :lol::lol::lol:

:D;):D;):D:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bojeto

ми честно казано аз открих састезанието така да се каже ,

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...