Jump to content
Guest Crx™

Crx D16a8 Vs Civic B16a2

Recommended Posts

Guest NCN

Давай подробности ;) Чий е CRX, чий е Civic-a кой дръпва на финала(защото не се вижда) колко от колко дръпки и т.н. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Б��но п�е

А А9-ката пуснахте ли я със Сивика? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOSS`HOGG

2 победи за црх-а.Не на 400м, а разстоянието бе пове4е от 400м.със около 2 коли црх стои пред сивика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

А А9-ката пуснахте ли я със Сивика? :lol:

а кое е с б16а2 ?6тот е ако е сивика няма логика да е зад црекса ;)ако може малко пове4е инфо за колите;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iceman

Е, Сивика е с Б16А2. Ако беше Рекса щеше да е Б16А1. А и на сивик пък няма Д16А8 ... Освен ако не са им сменяни моторите и на двете - ама много нагласено ми звъчи ... Та за сток коли това мисля.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

няма яснота и за това...4е тоя црх е много по бавен от сивика според мен; -може сивика дан е е в добро техни4еско състояние слаб шофиор :lol: ако не греша 16сек на 400м а сивика 15.8-7 на 400м

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko

няма яснота и за това...4е тоя црх е много по бавен от сивика според мен; -може сивика дан е е в добро техни4еско състояние слаб шофиор ;) ако не греша 16сек на 400м а сивика 15.8-7 на 400м

Тези коли са на 10+ години и по-важното е как са били поддържани, а не какви им са характеристиките като нови :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

няма яснота и за това...4е тоя црх е много по бавен от сивика според мен; -може сивика дан е е в добро техни4еско състояние слаб шофиор ;) ако не греша 16сек на 400м а сивика 15.8-7 на 400м

Тези коли са на 10+ години и по-важното е как са били поддържани, а не какви им са характеристиките като нови :lol:
е аз и това го вклу4их в предположението ми;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Според мен ако е читава Б16-ката както и човека зад кормилото рекса няма шанс, но ако беше с Б16А1 вече нещата седят малко по друг начин :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GHOST

ba 6a si zema i az crx:)))))))))))mnooooooooo begat tiq "bojestveni koli",neveroiatni satrqqq revan6:)))a ?Ima6e malko problemi. i malko obqsneniq. vtorata ku6iq e bez trak6an kontrol (znae6).3. drug e 6ofiora. Karal e CRX:((((drugo e da se ka4i6 ot crx na VTI .Pozabravil e leko istinskoto uskorenieZlatko iska da te proooobva i togava????????????sorry za latineca ama ne moga da si namera flexa

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Lounch control-или както там се пи6е, тва има 4ервения Сивик.Трак6ъна е съвсем друг филм

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GHOST

pi6e se LAUNCH a ne lounch slab angliiskiozna4ava START kakto i da e (podrobnosti malki)AI ada6 ako isak6 da se drapnem az 6te sam s moito kucoto magare VEI????????????????az 6te mina ponedelnik da se vidim.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Лингвисте...тва покана за гонка към мене ли бе6е?!?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Лингвисте...тва покана за гонка към мене ли бе6е?!?!

Ще трябва да вадим торбата със спецялните настройки :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Важи6 ///дано само Garrett ни изпълнят поръ4ката в срок

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest The Pit Bull

Мишки покраймене царкат кат ме Видят не знам каде си бъркат [/b] ???

НЕ Е ЛИ ВИ СРАМ БЕ ,НЕ Е ЛИ ВИ СРАМ БЕ ЦАРВУЛИ

1. ЗА ПЪРВИ ПЪТ ПРАВЯ КУШИЯ С ТАЗИ КОЛА;

2. СЪС ПЪРВИЯТ СТАРТ ПЕЧЕЛЯ;

3. КОЛАТА НЕ Е С ПРЕМАХНАТА ХИДРАВЛИКА НИТО УЛЕКОТЕНА;

4. ЗА ВТОРИЯТ СТАРТ ПРЕДОПРЕДИХ, ЧЕ ИЗКЛЮЧВАМ LAUNCH КОНТРОЛА;

5. ВТОРИЯТ СТАРТ CRX ТРЪГВА ЕДНА КОЛА НАПРЕД И НА ФИНАЛА КОЛИТЕ СА РАВНИ, НА VTI ИЗПУСКАМ КРИТИЧНИТЕ ОБОРОТИ И КОЛАТА ГУБИ С ПОЛОВИН ;

6. ЦАРВУЛ ЗАЩО МИ СТИСКАШ РАКАТА И ПРЕД МЕН МАЛЧИШ КАТО БИТА ПУТКА -CRX BOSS HOGG "АЗ ТЕ УВАЖАВАМ ЩОТО СИ ТОЧЕН И НЕ ЛАЕШ НА ЛЯВО И НА ДЯСНО "

7. НА ДРУГИЯТ ДЕН СЪС ЗЛАТКО ТЕ Е ШУБЕ ДА СТАРТИРАШ, ЗА ДА ТИ УСТАНЕ ЗА ЦЯЛ ЖИВОТ, ЧЕ СИ БИЛ ЕДИН ПЪТ НОВОБРАНЦИТЕ И СЕ ДЪРПАШ НА СТРАНИ И МЪЛЧИШ КАТО НАСРАН

8. ТРЕТИЯТ СТАРТ Е СЪС СТАРИЯТ СОБСТВЕНИК НА VTI, КОЙТО НЕ Я Е КАРАЛ ОТ 3 МЕСЕЦА

9. ЕДИНСТВЕНО ИСТИНСКИТЕ МЪЖЕ СИ КАЗВАТ ВСИЧКО В ОЧИТЕ, А НЕ КАТО НАСРАНИ "ГАГАУЗКИ" ХЮМОВЕ, ЛАЯТ ОТСТРАНИ И КАТ СЕ ПОКАЖЕ THE PIT BULL- A МЪЛЧАТ И БЯГАТ НА СТРАНИ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest edikoisi

добре дошъл .малко са хората тук които биха повярвали че те е бил честно .повече тренировки и трябва да му напрвиш 2-3 коли .УСПЕХ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOSS`HOGG

Мишки покраймене царкат кат ме Видят не знам каде си бъркат [/b] ???

НЕ Е ЛИ ВИ СРАМ БЕ ,НЕ Е ЛИ ВИ СРАМ БЕ ЦАРВУЛИ

1. ЗА ПЪРВИ ПЪТ ПРАВЯ КУШИЯ С ТАЗИ КОЛА;

2. СЪС ПЪРВИЯТ СТАРТ ПЕЧЕЛЯ;

3. КОЛАТА НЕ Е С ПРЕМАХНАТА ХИДРАВЛИКА НИТО УЛЕКОТЕНА;

4. ЗА ВТОРИЯТ СТАРТ ПРЕДОПРЕДИХ, ЧЕ ИЗКЛЮЧВАМ LAUNCH КОНТРОЛА;

5. ВТОРИЯТ СТАРТ CRX ТРЪГВА ЕДНА КОЛА НАПРЕД И НА ФИНАЛА КОЛИТЕ СА РАВНИ, НА VTI ИЗПУСКАМ КРИТИЧНИТЕ ОБОРОТИ И КОЛАТА ГУБИ С ПОЛОВИН ;

6. ЦАРВУЛ ЗАЩО МИ СТИСКАШ РАКАТА И ПРЕД МЕН МАЛЧИШ КАТО БИТА ПУТКА -CRX BOSS HOGG "АЗ ТЕ УВАЖАВАМ ЩОТО СИ ТОЧЕН И НЕ ЛАЕШ НА ЛЯВО И НА ДЯСНО "

7. НА ДРУГИЯТ ДЕН СЪС ЗЛАТКО ТЕ Е ШУБЕ ДА СТАРТИРАШ, ЗА ДА ТИ УСТАНЕ ЗА ЦЯЛ ЖИВОТ, ЧЕ СИ БИЛ ЕДИН ПЪТ НОВОБРАНЦИТЕ И СЕ ДЪРПАШ НА СТРАНИ И МЪЛЧИШ КАТО НАСРАН

8. ТРЕТИЯТ СТАРТ Е СЪС СТАРИЯТ СОБСТВЕНИК НА VTI, КОЙТО НЕ Я Е КАРАЛ ОТ 3 МЕСЕЦА

9. ЕДИНСТВЕНО ИСТИНСКИТЕ МЪЖЕ СИ КАЗВАТ ВСИЧКО В ОЧИТЕ, А НЕ КАТО НАСРАНИ "ГАГАУЗКИ" ХЮМОВЕ, ЛАЯТ ОТСТРАНИ И КАТ СЕ ПОКАЖЕ THE PIT BULL- A МЪЛЧАТ И БЯГАТ НА СТРАНИ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOSS`HOGG

Мишки покраймене царкат кат ме Видят не знам каде си бъркат [/b] ???

НЕ Е ЛИ ВИ СРАМ БЕ ,НЕ Е ЛИ ВИ СРАМ БЕ ЦАРВУЛИ

1. ЗА ПЪРВИ ПЪТ ПРАВЯ КУШИЯ С ТАЗИ КОЛА;

2. СЪС ПЪРВИЯТ СТАРТ ПЕЧЕЛЯ;

3. КОЛАТА НЕ Е С ПРЕМАХНАТА ХИДРАВЛИКА НИТО УЛЕКОТЕНА;

4. ЗА ВТОРИЯТ СТАРТ ПРЕДОПРЕДИХ, ЧЕ ИЗКЛЮЧВАМ LAUNCH КОНТРОЛА;

5. ВТОРИЯТ СТАРТ CRX ТРЪГВА ЕДНА КОЛА НАПРЕД И НА ФИНАЛА КОЛИТЕ СА РАВНИ, НА VTI ИЗПУСКАМ КРИТИЧНИТЕ ОБОРОТИ И КОЛАТА ГУБИ С ПОЛОВИН ;

6. ЦАРВУЛ ЗАЩО МИ СТИСКАШ РАКАТА И ПРЕД МЕН МАЛЧИШ КАТО БИТА ПУТКА -CRX BOSS HOGG "АЗ ТЕ УВАЖАВАМ ЩОТО СИ ТОЧЕН И НЕ ЛАЕШ НА ЛЯВО И НА ДЯСНО "

7. НА ДРУГИЯТ ДЕН СЪС ЗЛАТКО ТЕ Е ШУБЕ ДА СТАРТИРАШ, ЗА ДА ТИ УСТАНЕ ЗА ЦЯЛ ЖИВОТ, ЧЕ СИ БИЛ ЕДИН ПЪТ НОВОБРАНЦИТЕ И СЕ ДЪРПАШ НА СТРАНИ И МЪЛЧИШ КАТО НАСРАН

8. ТРЕТИЯТ СТАРТ Е СЪС СТАРИЯТ СОБСТВЕНИК НА VTI, КОЙТО НЕ Я Е КАРАЛ ОТ 3 МЕСЕЦА

9. ЕДИНСТВЕНО ИСТИНСКИТЕ МЪЖЕ СИ КАЗВАТ ВСИЧКО В ОЧИТЕ, А НЕ КАТО НАСРАНИ "ГАГАУЗКИ" ХЮМОВЕ, ЛАЯТ ОТСТРАНИ И КАТ СЕ ПОКАЖЕ THE PIT BULL- A МЪЛЧАТ И БЯГАТ НА СТРАНИ

 

еееее ако става въпрос за мен голям роман си ми спретнал ПРИЯТЕЛЮ,незнам за кво така нарежда6,ама в слу4ая незнам кои бе6е битата путка.то се вижда де.НО ИМАМ ЕДНО ГОЛЯМО ПРЕДЛОЖЕНИЕ,НЕКА ТЕМАТА БАДЕ ЗАТВОРЕНА ЗАЩОТО АКО ПО4НА И АЗ С КОМПЛИМЕНТИТЕ ЗА ТЕБЕ НЕЗНАМ КАДЕ ЩТЕ МУ ИЗЛЕЗЕ КРАЯ.другият пат си махни хидравликата резервната гума крика,клю4а седалки тва онова и мое да ме бие6,аз не сам се дарпал с тебе за слава ама 6том иска6 да сме в такива отно6ения УСПЕХ.На вси4ки тука ни е ясно 4е вти-то тряя да ме бие не знам само 6то се оправдава6 с това било така,онова било така тряяяло олекотяване и така н.И малко се замисляи кво говори6 приятелю,мноо си смел не6то.Това 4е неможе6 да приема6 загуби си е твои проблем.ПЪРВО СЕ НАУ4И ДА ГУБИШ,А ПОСЛЕ СЕ НАРЕЖДАИ НА 400м.Единствената истина в целия твои роман е 4е парвият старт ме би,защо ли и аз не се оправдавам така женствено.6тото си е и истина и мога да приемам загубите.Ако си мисли6 4е винаги 6те бие6,и ако се оправдава6 всеки пат така,по добре си купи опел или голф.УСПЕХ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Всички знаем че на теория ВТИ-то е трябвало да бие.... и като гледам се обсъжда защо е станало обратното, нооооо щом сте решили да се псувате и обиждате, няма проблем....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...