Jump to content
Guest TheDevilTwin

Назря часа

Recommended Posts

Guest TheDevilTwin
Публикувано (Редактирано)

Пичове, какво ще кажете да спретнем една срещица в София ? :D Искам и аз най-после да се запозная с колектива от ентусиясти. Оставям на вас да решите, дали да правим среща. Дерзайте :)

Редактирано от TheDevilTwin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE
:) Същия ден, същото място по същото време :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Ми айде де.Кажете кога. :D Аз пак ще трябва да идвам с моторетката,защото Accord-a още не е за пред хора :D Там съм :DДали пък не можем да съчетаем срещата с 4 юли ;) Два повода =два пъти повече биричка ;);):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stef

Ако не съм на weekend sea trip съм на полигона и в XXL :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin
Отговорено (Редактирано)

... Дали пък не можем да съчетаем срещата с 4 юли :D Два повода =два пъти повече биричка :)  ;)  ;)

Значи на 4-ти или на 11-ти, за да можем да се съберем повечко хорица.П.П. Някай случайно да познава човека с този Сивик:http://streetracing.tuning.bg/pages/06.02/DSC01642.JPGhttp://streetracing.tuning.bg/pages/06.02/DSC01641.JPGГледам, че от няколко дни насам се навърта в Люлин. Та ако някой го познава, няма да е зле да се свърже с него и да го "покани" на срещата Редактирано от TheDevilTwin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

И аз ще съм там разбира се:)По-съм навит за 4 юли,а вие?Викторе,зареди батерията на апарата,че съм обещал да има филмчета:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

На 4ти съм тук, на 11 ме няма, така че тази седмица ми се струва добро време за срещи. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin
Отговорено (Редактирано)

Значи на 4-ти Юни от 13:30 на полигона в Студентски град. Може ли някой да ме земе в неговата кола, щото иначе трябва да идвам с такси ? Ще зема и камерата, така че снимките и филмчетата от мен са гарантирани 100% :D:)!!!!!! !!! ЕЛАТЕ ПОВЕЧЕ !!! !!!

Редактирано от TheDevilTwin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

... Дали пък не можем да съчетаем срещата с 4 юли :D Два повода =два пъти повече биричка :)  ;)  ;)

Значи на 4-ти или на 11-ти, за да можем да се съберем повечко хорица.П.П. Някай случайно да познава човека с този Сивик:http://streetracing.tuning.bg/pages/06.02/DSC01642.JPGhttp://streetracing.tuning.bg/pages/06.02/DSC01641.JPGГледам, че от няколко дни насам се навърта в Люлин. Та ако някой го познава, няма да е зле да се свърже с него и да го "покани" на срещата
Колата е мноо яка на вид.Май е с 1,5 мотор.Кара я едино гъзарче дето грам не разбира от коли. Трудно може да се говори с него... Живее в Люлин.Относно срещата.На 4-ти има Ф1. На 12-ти и 19-ти има изпити за ТУ и ако я преместим 100% няма да дойда. Не че е фатално, но имам желание да присъствам.Така. Имам следното предложение. Що не дръпнеме часа на срещата по-назад примерно в 12 и после към 14:30 тръгнеме към залата или там кво'то е дето я излъчват специално?! Чувал съм че има в София такова място, но има главно фераристи. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KOSTUMA

Ох наи после и аз мога да пиша във форума!!Здравеите на сички понеже съм нов когато и да е срещата ще доида да се запозная с КОЛЕГИ!!!!!!Само казваите кога!!!:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

TheDivelTwin,забрави да кажеш от кой квартал си за да си направим сметка на кои му е удобно да те вземе.иначе сега ще се опитам да разбера за прожектирането на Ф1 в студ.град и наистина може да я гледаме заедно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf
Отговорено (Редактирано)

TheDivelTwin,забрави да кажеш от кой квартал си за да си направим сметка на кои му е удобно да те вземе.иначе сега ще се опитам да разбера за прожектирането на Ф1 в студ.град и наистина може да я гледаме заедно :)

Трява си! Аман от фераристи. Поне до колкото знам масово са само такива там.Кви пари е входа? Редактирано от PARADOX_sf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin

TheDivelTwin,забрави да кажеш от кой квартал си за да си направим сметка на кои му е удобно да те вземе

От Красна поляна съм. Ако на никой не му е удобно да ме вземе, няма проблеми. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest civic 1.5 cx

ами аз на 4ти имам рожден ден :) и иможе да мина да почерпя символично, но не съм сигурен защото може би в къщи ще се изсипят към 60 човека и ще трябва да пооправя малко, но иначе и аз съм там. за сивика ако е този за които си мисля, по едно време спираше пред френската и му искаха някакви космически пари, а тои е удрян и то яко ама е понаправен след това. само дето може да е усукано купето а отвътре тапицерията е супер захабена!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

Имам една лоша новина засега.мой прятел от студ. град ми каза че вече не прожектирали Ф1.преди го правили в Зимниа Дворец за 1,50лв ама са го спрели-защо ли:)?помолих го пак да провери за всеки случай и чакам включване за потвърждение.щом разбера ще ви кажа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KOSTUMA

момчета ще ви помоля все пак да съощите от колко часа ще е срещата ама да е преди неделя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin

момчета ще ви помоля все пак да съощите от колко часа ще е срещата ама да е преди неделя :D

Да наистина няма да е зле, най-после да изясним от колко часа да е срещата в неделя. Последно от 12:00 часа ли ще е или от 13:30 :):D ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

За да не пропуснем F1 може да отидем в "Irish House"Ходили сме и друг път там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy

Време е и аз да намина. Ама дайте час.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ACURA-CRX

Здравеите ХОНДА ФЕНОВЕ ако все пак решите да се сабирате ниамам нищо против да доида и ас само ако може някои да званне едно пфонче и сам там за норматив етови и пфончето 0898556212 :D:D:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Мен ме няма.В неделя съм на писта Кюстендил,кръг от автомобилния пистов шампионат.Пистите са наи интересни и нема начин да не отида.Следващата седмица е Рали Стари столици и пак ме няма.Съжалявам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

Абе ние се излагаме нещо с организацията.правим срещата в 12:00 и който иска да идва.който може от по-касно-там сме.аз в 12:00 съм там.предлагам и на тези които искат да гледат Ф1 да направят същото като мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KOSTUMA

и аз съм там в 12:00 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Последно 13:30. Ше я гледаме в ИРИШ-а!Да няма засечки тоя път нека да тръгнем всички заедно от полигона, а не 1/2 от нас да отидат в ХХL-a!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...