Jump to content
Guest west bam

предложение за гонка

Recommended Posts

Guest west bam

колеги искам да ви питам дали имам шанс срещу фиат браво 1.8 16 клапана незнам колко коня е но варви яко а е с 16-ки совственика му казва че не е баран ама аз се съмнявам аз ще се дърпам със сивика си д16а6 яд ме е че црх-са ми трябва да му се сменя съединителя в момента много му боксува и не става с него иначе щях да съм по спокоен дали ще имам шансове със сивика ми това браво лепи без проблеми 200км/ч незнам пишете ми :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

кара го един наперен младок кадрови войник е той си мисли че много му варви бравото осовено като би едно бмв 1.6 компакт би го с доста и с калибра 2.0 с чип само че тя не е 16 клапанова и нея я би с 1.6 бмв сам се дърпал успешно и с калибра пак успешно но това браво доста варви аве незнам наливам 100 октана пък да става квот става :)но няма да откажа съвет или информация за такива фиати от вас колеги ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

кара го един наперен младок кадрови войник е той си мисли че много му варви бравото осовено като би едно бмв 1.6 компакт би го с доста и с калибра 2.0 с чип само че тя не е 16 клапанова и нея я би с 1.6 бмв сам се дърпал успешно и с калибра пак успешно но това браво доста варви аве незнам наливам 100 октана пък да става квот става :)но няма да откажа съвет или информация за такива фиати от вас колеги ;)

http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/2733.htmlтова не е м,ного коректна информация , но да ти кажа честно , тоя ако наистина не е пипан и още повече е с 16-ки , направо ще го накъдриш ... няма да знае какво му се е случилонормално е и двамата да биете 316-ка ... най-бързата е последната , а тя е доста бавна ;) ... с калибрата работата е горе-долу същата - голям двигател ,мощност колкото теб , но 100 кила по-тежка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Мерси много колега за информацията като гледам данните мога да го бия но това браво варви много ще пиша какво е станало гонката е определена за петък но бравото варви яко а и тоя си познава доста добре машината да се надявам да го бия :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest miHo

кара го един наперен младок кадрови войник е той си мисли че много му варви бравото осовено като би едно бмв 1.6 компакт би го с доста и с калибра 2.0 с чип само че тя не е 16 клапанова и нея я би с 1.6 бмв сам се дърпал успешно и с калибра пак успешно но това браво доста варви аве незнам наливам 100 октана пък да става квот става :)но няма да откажа съвет или информация за такива фиати от вас колеги ;)

от 100 октана няма много голям смисал освен ако не си с висока степен на сгъстяване или турбо ;)...иначе бравото не е кой знае кво...ако беше 2.0 20в 5 цилиндъра тогава можеше да се окаже фатално ;) Редактирано от miHo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

нямам никаква турбина днес преди 3 4аса се видях с будещия ми опонент каза ми нещо което мног ме издразни каза че по принцип хондите не варвели каза мивидял ли си хонда някаде в Ф1 или нкаде по ралита да е на челно място направо откачих и му казах 4е и фиятите никаде ги няма в тия састезания но както и да е по принцип сам с 15-ки 205 на 50 свалих ги и сложих 13-ки 155 на 80 навил сам се сериозно да го бягам ще ви пиша като се сгоним с тоя отвореняк ще му покажа колко варват хондите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Policman

Охо,с тези 13-ки съм убеден,че ще го нашляпаш ;) Стискаме палци и му кажи да не вдига много гири :) ,че да не плаче после ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

ок обещавам дано го бия :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

В петьк ще е гонката от 21:00 ще пиша какво е станало като мине :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest johnyboy
:) Редактирано от johnyboy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

С тея 13''-ки гледай да не въртиш много гуми , че аз с 13''-ки и сток двигател и на трета превъртах :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

155-ци :) ти си знаеш как ще тръгваш....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

ок наистина пробвах пробни стартове и вярно като тръгвам и почвам да боксувам даже и на 2-ра иначе се реже яко кефи ме налепи 195 и като че ли имаше още мегдан да варви но не е много устойчива в завои добре е добре варви :) може и да го накажа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

155-ци :) ти си знаеш как ще тръгваш....

той май тръгва с 4х155 колела :) ... ако съм разбрал вярно , не като нас с по 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

ааааааа :) ясна работата.... и все пак 175 ще му е по-добре ми се струва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

еми с 4-ри броя 155 сам в момента в момента нямам вазможност да намеря до вечерта 175 така че ще сам с 155 иначе както викаш 1net трябва да са 175 за другия път ще знам благодаря за съвета ако имате още нещо предвид ми пишете за да взимам мерки още то сега :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

обърни сенниците навън като крила и се изпикай преди гонката :) и не се притеснявай толкова , не отиваш на война ... най-много да те бие ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Колеги нали обещах да пиша какво е станало след гонката с бравото ,бягах ме се на 450 м правихме 3 старта от тия 3 старта тоя уж варвящ фиат ми взе само една дрьбка и то защото забуксувах дрьпна ме кум половин кола и ме би 2-та тругнах ебз буксаш и направо го разцепих с около 1 кола на 3-та дрьпка пак забуксувах итой леко ме дрьпна но след като ударих 2-ра се изравнихме и на финала го бих с малко абе да ви кажа варвеше си доста грамотно това браво поизтормози ме било ми е по лесно срещо 318 бмв гти-ки 115-ки и калибри той беше с 98 а аз аз 100 но както и да е това му било оправданието ,че аз сам бил с 100 а той с 98 не сме се разбирали да караме с един и сьщ октан та иска отново реванш аз мисля да намеря някакви други гуми 4е с тия много вартя гуми и се забавям един френт ми обеща 175-ци на 65 дали с тия гумета няма да вартя много гуми другата дрьпка ще е утре че тоя е наряд днес утре вечерта ще се сгонваме дано го бия аз мисля че ако не забуксувам многа и да го накажа по яко е това е сега от мен :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Колеги нали обещах да пиша какво е станало след гонката с бравото ,бягах ме се на 450 м правихме 3 старта от тия 3 старта тоя уж варвящ фиат ми взе само една дрьбка и то защото забуксувах дрьпна ме кум половин кола и ме би 2-та тругнах ебз буксаш и направо го разцепих с около 1 кола на 3-та дрьпка пак забуксувах итой леко ме дрьпна но след като ударих 2-ра се изравнихме и на финала го бих с малко абе да ви кажа варвеше си доста грамотно това браво поизтормози ме било ми е по лесно срещо 318 бмв гти-ки 115-ки и калибри той беше с 98 а аз аз 100 но както и да е това му било оправданието ,че аз сам бил с 100 а той с 98 не сме се разбирали да караме с един и сьщ октан та иска отново реванш аз мисля да намеря някакви други гуми 4е с тия много вартя гуми и се забавям един френт ми обеща 175-ци на 65 дали с тия гумета няма да вартя много гуми другата дрьпка ще е утре че тоя е наряд днес утре вечерта ще се сгонваме дано го бия аз мисля че ако не забуксувам многа и да го накажа по яко е това е сега от мен :drunk:

Щом на втора си го застигал , според мен дори да си с 15'' ките ти пак ще го смачкаш и то повече , много голямо значение имат 15'' ките на дълъг път , не толкова на 400 метра , пак пада мощността , но не чак толкова , по-добрия старт ще компенсира по-широките гуми :lol: но ако можеш да сложиш 175/65 ще е добре , това си е оригиналния размер на сивик-а :lol: и също така потренирай да тръгваш с преплазване , не е важно да нарагаш стрелката на оборотомера в червеното още на старта :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

ок Тино ще ти послушам сьветите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

забравих да ви кажа ,че когато го бих тоя много го хвана яд почна да нервничи даже удряше по нея каза, че до сега не е правил много стартове и до сега не го е бил никой колата я има от 4 месеца каза , днес преди малко ми се обади и каза ,че иска да си сложа 15-те казах му добре каза че трябва да сме с равни октани на бензините казах му, че аз ще сам с 100 октана и се отказвам от 175-ците ще сам си с 15-те неговите са 16-ки 205 на 45 а мойте както по горе писах са 15-ки 205 на 50 само че ако го бия и тоя пьт да не почне пак да ми се оправдава чв неговите са 16-ки и за това сьм го бил пак ако така стане няма да се занимавам повече с него е ще пиша пак какво е станало след донката утре :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho
:drunk: ае успех утре , но не ядосвай много човека ,дай му един старт ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest no1else

ако пак реве му кажи да ти купи 16" :lol::drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Policman

А,колега носи и носни кърпички ,и му кажи на финала да вика "Само Хонда" :drunk::lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Еми колега това ще е пьрвото нещо което ще направя :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Здравеите колеги мина и реванша и правихме 2 дрьпки и тоя с бравото го нашляпах но до последно трьпнех биех го с около половин кола да ви кажа с 15-те доста по добре се дьржеше а и не боксуа толкова тоя пьт тоя си призна ,че хондите варвели обаче не си спести да спомене че аз сам имал предимство защото сам бил с 15 а той с 16-ки аз така и си знаех че ще каже стиснах,е си рьцете пихме по бира и се разделихме с добро та това е от мен много се кефа че сам го бил само :rolleyes: и това е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_TYPE

Хахаха само така, само така, евала, но като гледам пича нее Голфажия и се е примирил, евала и на него :rolleyes:пп:аааа кърпичка даде ли му, викна ли ХОООООНДААААААА :):lol: :lol: :lol:

Редактирано от M_TYPE

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Браво колега :rolleyes: , но това с 16''-ките е пълна глупост , нали и ти и той сте на 205 мм :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

мерси колеги е поне си призна от втория пьт ако беше голфист май щеще да измисли нещо друго абе както си е казвал народа хондата с е хонда и качищ ли се на японско няма да слезеш от него поздрави :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

Ти що забрави да му споменеш ,че хонда-та е 1,6 а фиат-а е 1,8?всеки е добър в намирането на оправдания.карай със здраве и не се пали толкова,гледай си количката да е добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...