Jump to content
CLERO

въпрос за всмукате

Recommended Posts

здравейте въпроса е следния карам д15з1 с адски "големия" всмукател 41мм дросел и 190cc дюзи та въпроса е мога ли да сложа по-голям всмукател примерно от z6,B7 и т.н. 55мм дросел и 240cc дюзи но.да не пипапам компа ми да си карам така ще има ли някъв проблем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Англичанката ми,Д15З3 е със всмукателен колектор от д16у8 и дюзи,така,че.....явно може :rolleyes:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Към колегата RadoslavKZ : Усети ли промяна след смяната? Най-вече от инжекторите? Извинявам се на колегата ,че пиша в неговата тема ! :unsure: Аз наскоро си смених смукателя на д14-ката (Д14А3), с такъв от д16з6, та въпроса ми е дали ще стане да ползвам и инжекторите ( 240цц):blink: ,понеже го взех оборудван.Дали ще стане да ги сложа без да пипам и аз компа , и ако стане ще има ефект?Благодаря предварително!:)

Редактирано от Y.Krumov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и не си пипал компа изобщоа и от колко време караш така и имаше ли ефект щото така като гледам Z1,Z3 са се тая и квото е при теб тва ще и при мен а и някви проблеми странични ефекти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами командването на инжекторите идва от компа, затова едвали ще има промяна като сложиш 240 дюзи, като компа има зададена карта с инжкетори с 190 кубика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

не става въпрос за това просто ще взема оборудван всмукател и той нали ще е с по големи дюзи

Редактирано от CLERO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има лека промяна във вървенето,към положителна,разбира се.Не съм пипал компа изобщо,карам я така от 2010г,без никакви странични проблеми

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за инфото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...