Jump to content
Guest bojeto

Crx Vtec Vs E30 M-power Софииска Гонка

Recommended Posts

Guest bojeto

Здравеите колеги .. .та днес се проведе вапросната гонка междо моя CRX B16A1срещо една доста сериозна кола по точно е30 2.0 м полер около 200 Hp e колата е правена при така известния арабин АлиГонката се проведе на ботевградско шосе . интересното беше ,че бмв-то ми зе старта и скочи с около 2 коли пред мен обаче тук идва интересното на 2ра почнахме да варвиме заедно тои се така стоеше пред мен с около 2 коли , но както сложих 3та .. и до края и вече бях 1 кола пред него от там 4-та и още една кола ... краиния резултат беше убедителна победа с 2 коли разлика момчето остана доста приятно учуден от колата та това беше скромната случка от днешния ми работен ден поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JeepersCreepers

е тва ся беше приказка колега мога само да кажа едно голямо БРВООООООООооооооооооооо вс. друго е излишно!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

евала :) даваи само така ;) респект ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Б��но п�е

Само такаааааааа.Малките Х-чета наказват,тва е положението... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

браво колега ти много ме зарадва и почвам да се замислям да ли да си продавам другата си хондичка която е CRX само че е по слабия вариант 130 коня 89г. още един път колега евала :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest didone

аа вие ли вдигахте шумотевица снощи а ;):) браво брато ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Колега, кога взе колата, кога подгони BMW-тата по пътя? :) Браво, това си е хубава победа, а колата си мисля, че я видях около твоя блок. Чудих се на кой е този CRX, тогава още незнаех, че си сменил GSI-то.Поздрави и да си я караш безаварийно и със здраве ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BaT^SmoukofF

няма ли да сложиш поне едно клипче да се изкефим и ние напълно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bojeto

хех значи бмв-то е на един познат ... доиде до сервиза в които се моткам и така стана гонката ... клипче за сажаление нямам .. ...а може и ние да сме били ако е било към 6-7 днес беше наказано и едно волво 480 1.7 турбо много жестоко :)) абе с пълна пара разплаквам хоратато още малко остава и после се вкарва колата в бокса ... ,че и се вижда края така да се каже ...поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

колега маже ли да те питам товя црх да не е един графитено сиф с лепенка на предното стькло ако е тоя сум го виждал на живо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bojeto

не колата е синия и няма никакви лепенки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

не колата е синия и няма никакви лепенки :)

Същата която съм виждал значи. Колега, мерна ли я на Божура? На GSI-то му бягах, но с тази вече трябва да ме биеш.... ;) п.п. Плануваш ли някакъв тунинг, ако да........бих ти помогнал с каквото мога ;) Винаги ми е било интересно какво може да се извади от такава кола. В клуба май нямаме много напилен CRX за сега :)(едно малко уточнение, под тунинг имам предвид само по ДВГ-то, не оптичен) Редактирано от Demon

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Ами Ванка, що не дойде на миналата сбирка бре :) айде сега да ви видя и двамата на идващата... хем ще разбереш с каква задача се е нагърбил Божето.... Аз тайничко му завиждам и скрито се надявам да успее да направи всичко което си е намислил за ЦРХ-а

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bojeto

лека полека съм го почнал ... вчера съм сменил сфещи ,кабели,дистрибуторна капачка ,една хувава центровка смеи направили добре се даржи на 402м.един колега от форума ще ми помогне с останалите части като му доиде времето благодаря и на него тои си знае кои е :lol: на срещата ще се видиме демон извиняваи човек но днес имам ммного задачки и няма как да се видиме ,надявам се да доидеш на срещата там ще поговориме по опстоинопоздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Смени си и палеца на делкото!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bojeto

колата я замерих днес на бужурище доста прилично време даде като се има в предвит ,че направих само 2 старта първия 15:95втория 15:80доста съм доволен като се има впредвит састоянието и :drunk:поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Ами Ванка, що не дойде на миналата сбирка бре :lol: айде сега да ви видя и двамата на идващата... хем ще разбереш с каква задача се е нагърбил Божето.... Аз тайничко му завиждам и скрито се надявам да успее да направи всичко което си е намислил за ЦРХ-а

Пак ще я пропусна за съжаление :drunk: Ще стискам палци да стане и ако мога ще помагам :lol:

колата я замерих днес на бужурищедоста прилично време даде като се има в предвит ,че направих само 2 стартапървия 15:95втория 15:80

Да, по-добри са ти времената от моите. Аз със седанчето се намирам в 16-ките :lol: Започваш от много хубава база, дано стане колата както си намислил. ;) Айде..........пък като се видим, ще споделите плана за тунинг. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ti6o

197 коня, а колата черна ли е, да не се казва Стефан момчето?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bojeto

да стефан се казва момчето ако го познаваш го питаи за црх-а ми :rolleyes: поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Добра мощност е извадил от BMW-то. Явно тунинга си е струвал, сега още 2-а бона и BMW-то ще тръгне като фабричен CRX с 1.6 двигател :rolleyes::):lol: Добре си се представил :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...