Jump to content
Тихо

Кой двигател да избера?

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Ще си купувам Honda Civic хечбек,около 2002-2004 г. с 4 врати.Искам да ми обясни някой кои двигател да избера.Между 90-130 коня.Разглеждах доста ,но не намерих тема.Благодаря предварително за отделеното време.Ето линк на самия автомобил,http://suchen.mobile...nt=FOUR_OR_FIVE.Това е общия му вид,незнам коя генерация се води.Харесал съм колата,но се чудя какъв да е мотора.

Редактирано от Тихо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е много относително " Кой двигател ми трябва ". Дай малко повече информация какво точно искаш от колата. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Това е много относително " Кой двигател ми трябва ". Дай малко повече информация какво точно искаш от колата. :)

Нали написах между 90 -130 коня мощност двигатели кои е най сполучливия:).Семеен съм с дете и съпругата ще я кара.Не сам състезател ,но пак искам и да си е силна.Един колега ми препоръча 1,6 друг 1,5 трети за някакъв втек,извинявам се ама не сам запознат за това пиша тук.Бензин ще слагам газ. Редактирано от Тихо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега за този модел май се чуват най-добри отзиви за 1,6 VTEC 110 коня мотора който е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подкрепям мнението на колегата 110 кончета е наи удачен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам аз, колега, оперделено е по-добре ако можеш да си намериш 1,6 В-тек мотора, защото е доста по-пъргав от 1,4, а пък разликата в разхода е не повече от 0-5 - 1 литър :rolleyes: Единственото лошо е че се казваш над границата 100 коня и ще ти излезе малко повече данъка, но пък ако не те интересува - търси и си го вземай, недоволен няма да останеш !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...