Jump to content
fresh4y

RMF Narrow - питане

Recommended Posts

Мисля да сменям изпускателя на колата този китайския нещо не ме кефи (Мисля че е реплика на ДС-Спорт) Гледам тука RMF Narrow реплика за тази цена от 260 US$ e нормално... и искам да попитам за мнение ако някой има наблюдения и евентуално други предложения

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инфо за този колектор има тук

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да но това което прочетах е мисля че за RMF и не за репликата която е масово на пазара почти никаде не видях оригинал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това горе долу ме интересуваше дано тази Дино Графика е найстина с реплика а не с оригинал :D Попринцип питането ми е дали си струва парите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Струва си ги, но за човешка държава . ЗА Бг този колектор нестава.. МНОГО БЛизо е до земята. !.;)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Киро те 90% са близко до семята мн тапи неравности мн легнали полицай

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТОзи специално е наи ниския възможен;) СМС-П ТОДА са идеални в това отношение РМФ и 4-2-2-1-то хитех са ниските.;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този с който съм в момента 4-1 също е много долу но много е зле с тоя китаец

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запомни, че тия изпускатели не вървят с вградена турбина ;) Я усетиш мощност я не, а инвестицията е 600-700лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

То за усещането с колектора няма да стане само ...имай предвид че китаеца ми легна около 300 лв с доставка после преправяне на изхода от 50мм на 63мм аргонови заварки нова тръба тя стана 400лв а е пълен т***к

Редактирано от fresh4y

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом си го преправил толкова няма смисъл да го сменяш. Инвестирай тия 600-700лв в Б20 блок, колата ти ще тръгне много повече ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен доста повече ще са му нужни от 600-700лв. за да му тръгне колата с Б20-ка ;) , За 600-700лв. на днешно време неможеш да си вземеш даже хубав марков колектор втора употреба ....ама както и да е , аз в момента също търся колектор за б16 , но искам нещо истинско , втора употреба до 600-700лв. и немога да намеря :(.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кало всеки си има мнение мисля че ако исках да карам кола с големи кубици няма да е въобще Хонда нека нека не се заблуждаваме за някой неща :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие си знаете, аз само казвам. Не искам да съм на всяко гърне мерудия. Колегата paradox_sf има много хубава генерация на Mugen, и смятам че цената е справедлива :)п.с. гледайте английските форуми като EK9.org там има много оферти ;)п.с. 2 - @ fresh4y - сега препрочетох всички мнения от 1вото и в крайна сметка явно си го решил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоя РМФ съм го имал и да си призная май не бях много доволен....последно време от копията сякаш само tri Y стават.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега разгледаи този модел аз сам много доволен и е на прилична цена. http://www.japspeed.co.uk/Honda-Civic/Exhausts-and-Manifolds/Honda-Integra-Style-B-Series-DOHC-Stainless-Steel-Tubular-Manifold-&-Decat-Pipe/p-6-72-145/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен този колектор не е подходящ за б16.Може би за б18 и б20 ще дойде добре но за б16 ми се струва доста широк и няма да си покаже потенциала че и може и по зле да е с него.Мое мнение не ангажирам никой с него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Димоу, май си намерил алтернатива щом продаваш генерацийката :) Ама си трайкаш :D И аз хванах та си поръчах един колектор, ама не рмф. Наесен ще ги мерим... кой виси повече :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aham ами нешо тука съм намислил май... ама ще видим :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...