Jump to content
Guest Tino

Кой иска да си имаме брошурки?


Recommended Posts

Guest Tino

Ами решавайте,не казвам че ще бъдат направени още утре,просто искам да се реши дали ще се прави или не.Ако е не здраве да е,всеки ще си ги разпечатва на своя принтер и ако иска ще ги дава :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_TYPE

Не ме бърка коя 6те е само да имам 4е ми писна да пи6а с химикал даже днеска можех да дам на тези от БГ рали отбора с Хондата но ме досрамя с химикал да пи6а и да се излагам чесна пионерска :(:(:):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

niakoi shte sloji li variantite na Mugen na drugo miasto, che mi dava "Not Found" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mugen

niakoi shte sloji li variantite na Mugen na drugo miasto, che mi dava "Not Found" :D

Sorry, че така се получава :) Просто не мога да схвана защо не ги отваря директно,но съм го обяснил и в другата тема :просто кликвате адреса след:While trying to retrieve the URL:Това е, още веднъж се извинявам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Mugen и така опитах , ама не става нещо :) Защо не я пратиш на Виктор или прати ми го на tino@ntcw.net и аз ще го кача на сервер дето отваря :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE
:) ТОВА РЕКЛАМНА КАМПАНИЯ НА MUGEN ЛИ Е ИЛИ ЩЕ ПРАВИМ БРОШУРИ НА HONDABG.COM, Я СЕ ЗАМИСЛЕТЕ МАЛКО И СТИГА ДЕТИНЩИНИ :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

ТОВА РЕКЛАМНА КАМПАНИЯ НА MUGEN ЛИ Е ИЛИ ЩЕ ПРАВИМ БРОШУРИ НА HONDABG.COM, Я СЕ ЗАМИСЛЕТЕ МАЛКО И СТИГА ДЕТИНЩИНИ 

Ами ще правим брошурки,ама нали трябва да се реши кой вариант ще е брошурката ;) Засега се вижда кой ще е варианта,но не става от утре за днеска :) А и ние сме хората ( целия клуб ) които движим нещата и от които зависи кога ще са готови брошурките,иска се да се реши кой ще е варианта,колко бройки ще са и след това или Сандърс ще движи нещата или аз :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino
Отговорено (Редактирано)

На Муген Публикувано изображение и цветна :D

Ето го и другия варянт Публикувано изображение и

цветна

Значи не е проблем да се направят и цветни , нищо не пречи в два цвята,но цената разбира се няма да е същата.Така че кавайте ,цветна ли да е или черно бяла :)

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Малко не както трябва е направена анкетата,защото който е гласувал"да,искам брошурка"не може да гласува за това коя да е тя.Аз харесах тази на Тино.(втората)Според мен "Да,искам ....."изобщо не трябваше да го има.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino
Отговорено (Редактирано)

Ето и другите варианти

 

V - TEC Публикувано изображение

.

D15B2 Публикувано изображение

 

TINO Публикувано изображение

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Аз харесах тази на Тино.(втората)Според мен "Да,искам ....."изобщо не трябваше да го има.

тя е на МУГЕН. на мен и 2те доста ми харесаха, и си ги разпечатах в много екземпляри на лазерният принтер.Абе вярно доста объркано стана!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Магнум и аз имам втори вариант и е точко този за който говори Омбре,пне така мисля :) Помолих модераторите срещу на всеки името да сложат линк с творбите че да се реши по-лесно :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

Аз харесах тази на Тино с емблемата на Хонда.обаче понеже стана май малко обаркване,ще ми кажете ли коя е на Муген?мерси.според мен цветни е по-добре.не е хубаво да се прави нещо наполовина:)нека е както трябва.даже по-добре да кажете каква е цената и да си ги платим.за 1 или 2 лева колко такива цветни копия се получават с принтиране?щото за 1,2 лв. се вади А4 формат на цветен ксерокс.колко са големи тези брошурки?все си мисля че на А4 ще се саберат 6 някаде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Погледнете предишните мнения в темата за да разберете на кой кой вариант е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino
;) Интересно аз какво направих , ама май не е един страдащия от недоглеждане :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec
Отговорено (Редактирано)

:dry:  Интересно аз какво направих , ама май не е един страдащия от недоглеждане  :angry:

:tooth::lol: карай Тино. Редактирано от V-tec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino
Отговорено (Редактирано)
:dry::tooth::angry: Мани , аз ще направя 5 000 бройки дето са 20 лв и на някоя среща или ще видя мога и да ги разпределя по окрази пък вие докато решите ще напвавим и повече ;) Аре да сме живи и здрави :lol:П.П.Който иска да му пратя да ми пише лично съобщение и ще се разберем ;) Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...