Jump to content
Guest ma4o

месечната среща 29-неделя-София

Recommended Posts

Guest ma4o

никои не ми е направил клипче като се пуснах :) но срестата си беше много яка :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin

Еее на кой е красавицата последен модел? :D Тя пусна ли се? Коя версия е?

1.8 i-VTEC... ама не се е пускала, а и честно да ти кажа няма големи шансове срещу старите разпилени Сивици :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony

Дааа. Срещата си я биваше и то много. Най ми хареса голфа 150 коня 2 литра дето се заяждаше с D15-ките. Някои паднаха, други го наказаха. Яко беше. Имаше и една ланча делта дето най демонстративно си настройваше турбото. Но гъзарета винаги е имало и ще има. Не се разминахме обаче брз инцидент. Едно куче си го отнесе обаче. После го видяхме да клати една кучка. ;) Явно си видя живота на лента. Жалко че и хондата си го отнесе малко. Една изгоряла крушка и един хлътнал фар :D

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Дааа. Срещата си я биваше и то много. Най ми хареса голфа 150 коня 2 литра дето се заяждаше с D15-ките. Някои паднаха, други го наказаха. Яко беше. Имаше и една ланча делта дето най демонстративно си настройваше турбото. Но гъзарета винаги е имало и ще има. Не се разминахме обаче брз инцидент. Едно куче си го отнесе обаче. После го видяхме да клати една кучка. ;) Явно си видя живота на лента. Жалко че и хондата си го отнесе малко. Една изгоряла крушка и един хлътнал фар :D

аз пък не се доредих до голфовете ;)между другото, ланчията.... е какво толкова, сигурно половин софия ползва това място за настройки. Важното е че нямаше инциденти. А колкото до кучето... пичовеее внимавайте. по-добре малко по-малко положителни емоции отколкото всички те да бъдат засенчени от някоя отрицателна ;)супер беше срещата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vanyboy

Дааа. Срещата си я биваше и то много. Най ми хареса голфа 150 коня 2 литра дето се заяждаше с D15-ките. Някои паднаха, други го наказаха. Яко беше.

 

Пичага нещо си в грешка ама както и да е !!! Изкарах си много приятно , като за първи път!!!

Голфа има много проблеми (съединител,гуми и странни заглъхвания)

Не това беше целта на посещението ми , казвал съм го и преди Голям фен съм на хонда но си купих голфче :D

С нетърпение очаквам следващата среща .Поздрави на всички фенове и на организаторите на срещата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

не плюем по теб :Dдобре си дошъл на всяка сбирка....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Pyro

Дааа. Срещата си я биваше и то много. Най ми хареса голфа 150 коня 2 литра дето се заяждаше с D15-ките. Някои паднаха, други го наказаха. Яко беше.

 

Пичага нещо си в грешка ама както и да е !!! Изкарах си много приятно , като за първи път!!!

Голфа има много проблеми (съединител,гуми и странни заглъхвания)

Не това беше целта на посещението ми , казвал съм го и преди Голям фен съм на хонда но си купих голфче :unsure:

С нетърпение очаквам следващата среща .Поздрави на всички фенове и на организаторите на срещата.

Наистина никой не е тръгнал да те плюе за каквото и да било.Но и аз нямам търпение да дойде следващата сбирка (която се надявам да е скоро :blink: ).Просто ми е много интересно дали ще има разлика като оправиш голфа.Имам в предвид разстоянието с което ще ме биеш дали ще е повече или напротив :ph34r: (със сигуност ше ме биеш).Аз съм този със черния сивик д14а4.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony

Пичага нещо си в грешка ама както и да е !!! Изкарах си много приятно , като за първи път!!!Голфа има много проблеми (съединител,гуми и странни заглъхвания)Не това беше целта на посещението ми , казвал съм го и преди Голям фен съм на хонда но си купих голфче :unsure: С нетърпение очаквам следващата среща .Поздрави на всички фенове и на организаторите на срещата.

Извинявай ако съм те обидил с нещо. Нямам нищо против голфовете. Исках да кажа че е хубаво да има и друго освен Хонда да се мерим. Като го оправиш съм навит да се пуснем. С такъв не съм пробвал никога. Най-важното е че Хонда ти е на сърцето. Друго няма значение. :ph34r: Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

много приятна среща, времето беше супер като за сезона, идеално да помързелуваш малко с други фенове, да се надишаш на изгорял бензин, масло и гуми и да попилиш на воля без да се притесняваш от куки и т.н.на срещата се случи обаче нещо, което нямаше как да не се случи, имайки предвид какво се показва на божурище. с 2 думи, емо ме би :drunk: ето и доказателстватаснимка1снимка2снимка3в началото, като започна да тунингова D15ката и да се надява на 130 коня, аз му казах, че ако по-тежкия(тогава) сивик с 100 кубика по-малък двигател, че и ЕДНОВАЛКА бие CRX 1.6 двувалка, ще се ритна по г*з* -- ето, изпълнявам обещанието и се ритам! поне тая снимка няма да показвам :fun:не съм първия който го казва, но евала Емо! :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...