Jump to content
HELL_FIRE_

Евро 2012 - Гледаме ли го?

  

57 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Финала е Испания - Германия - Шампион с 2-1 Испания :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много равностоен мач .... ;)П.С> Стамбе, абе две от числата за днешния тираж на ТОТО-то немога да ги разбера кои са, нещо да имаш да ми казваш? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И един мач не съм изгледал.Публикувано изображениеПросто не ми остава време

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много равностоен мач .... ;)

 

П.С> Стамбе, абе две от числата за днешния тираж на ТОТО-то немога да ги разбера кои са, нещо да имаш да ми казваш? :D

 

 

 

Нямаш грижи , ще се договорим за процента на лични ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложени ли са касите с бира в хладилника за утре. Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Таксите за предсказания ми се вдигат с 30% . А сега по темата , ;)Испания си заслужават всяка една частица от тая Купа .През цялото първенство показаха всякакви качества . За мен заслужено си вдигнаха купата .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма спор! Заслужено станаха шампиони, а за целия турнир допуснаха само 1 гол, което само по себе си говори достатъчно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна игра на Испания и заслужена купа!!! С голям кеф съм гледал мача ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма спор! Заслужено станаха шампиони, а за целия турнир допуснаха само 1 гол, което само по себе си говори достатъчно.

Красота ,истинска красота във футбола :P .Наистина се надявах, че ще успеят да надвият Италия, но за такъв разгром не съм си и мечтал.Вярно е, че с 10 човека явно не може да се играе срещу Испания, но да си е правил сметката треньора, според мен Мотта не беше загрял добре и затова получи тази контузия.Колкото до единия гол които са допуснали явно става дума за редовното време и без дузпите предполагам (визирам мачът с Португалия). Честито да им е на момчетата ,така се играе футбол!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Италианците явно не бяха гледали мачовете между Барса и Челси и се опитаха да се надиграват с най-добрата средна линия в света... А катеначото си е измислено от тях, нямаше нужда да се правят на португалци или бразилци при положение, че като им погледнеш състава, голяма част са си дърводелци :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...