Jump to content
Dimitar88

Оптичен тунинг на Civic Coupe 2002

Recommended Posts

Здравейте на всички, първата ми тема в хонда форума. Наскоро се сдобих с Хонда Сивик Купе 2002

 

Публикувано изображение

 

и възнамерявам да й направа оптичен тунинг. Става въпрос за преден и заден спойлер, прагове, решетка, премахване на емблеми, евентуално антикрило и т.н., но в интернет не намерих магазин в който да има каквото и да било за този модел (най-мн някой друг фар). Ако някой има представа за център в който разполагат с части за модела или правят по поръчка може да пише. Благодаря! :]

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледни темата на Изанаги за липовете ... крила потърси в И бей или в английските форуми. Имат един много точен търговец в ЕК9.орг ( V-tech Performance ) Успех :) искам да видя какво ще се получи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, виж тук има лип за твойта.П.С> Съвет - не прави разни селски псевдо оптични тунинги по колата ;)Поздрави и със здраве да си я караш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

МомЧетата са те насоЧили както трябва с липовете. За мен сложи липа едни хубави джанти, предната решетка и може да вградиш едни лупи отпред и да направиш рефлектора др. цвят. Както колегата е казал да не се прекали. То само с една хубава джанта и колата се променя. Евентуално и капак Черен. Успех.п.п:Сори но нямам буквата Ч с немски лаптоп съм затова е 4.

Редактирано от atoma
Колега ако ще с пакистански лаптоп да си, буквата Ч се намира до бутона с цифра 1 или иначе казано ~ .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееееее колега ,всеки си има вкус! Нека момчето до поразгледа из нета малко снимки и ще реши какво му се ще и какво не,нали така?А ти първо си направи твоята да видим какъв е твоя вкус и ще говорим......нищо лично ама момчето пита къде да намери това-онова пък изведнъж почнахте да му казвате как да си направи колата!!! Успех с туниннга колега!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
http://www.showoffimports.nl/ - цените в този сайт са скъпички. Може да ти служи като ориентир какво има. Иначе сайтът е много свързан с нашата марка и има почти всичко :) Отляво посочваш модела, марката и годината. Редактирано от PIKap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ви благодаря за отговорите колеги! Иначе и аз не съм почитател на селския тунинг, имам известни идеи, та ще видим какво ще може да се направи по въпроса. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...