Jump to content
Runn4way

Относно драга в Кондофрей

Recommended Posts

Здравеите момчета , привърженик съм на марката от доста време и дай боже скоро и аз да се здобия със един такъф екземпляр Публикувано изображение следя форума от една година и най после реших и аз да се регистрирам макар и да нямам 'все още' хондичка . Тази неделя бях на драга в кондофрей гледах, наслаждавах се и в същотото време бях разочарован ...Публикувано изображение Искам да кажа едно голямо браво на двете момчета които участваха (макар и да не ги познавам лично) и се представиха много ама много добре в клас А имаше един черен седан до колкото разбрах е с б18ц4 мотор и направо ме смая с резултата срещу корса Б със 20хе мотор .. седана даде 14.1 мисля ако не се лъжа а корсата 14.8 . Браво на момчето със въпросния седан много добър резултат , браво и на 'рибата' които също им скри шапките ... заслужаваше да стъпи на най високата позиция на стълбичката (не само заслужаваше ами ЩЕШЕ ако не бе изпуснал на два пъти предафките) Браво момчета и на двамата Публикувано изображениеПубликувано изображение Да ви споделя и защо съм разочарован .. очаквах тази година да има много голяма конкуренция от страна на хонда клуба но уви в по слабите класове имаше само 2 хонди Публикувано изображение а тук във форума има доста силни като почнем от б16а1 и завършим на к20 .. какво става момчета защо не участвахте забелязах че и хонда тийм Враца бяха там вие също сте доста сериозни ... може и да не спечели първото място представител на хонда , защото все пак корсата на зендер-а даде доста добри времена 12.5 но определено щяхте да ги поизпотите доста стабилно .. омръзна ми да гледам всяка година първите места да се печелят само от ОПЕЛ (не съм някой хейтър не мразя никоя марка даже изпитвам респект към всички състезатели) и тази година в клас А първо място ОПЕЛ трето място ОПЕЛ и в клас Б същотото .. първо място ОПЕЛ третото пак ОПЕЛ макар астрата която даде 13.00 не беше доминиращия автомобил в този клас .. защото рибата даваше 12.6 12.7 но ... такъф му е бил касмета Публикувано изображение

 

 

П.С щях да поискам от рибата да си направя една снимка със красавицата но нещо нямах кураж Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...