Jump to content
mielens

Въпрос за планките за заключване на вратите

Recommended Posts

Здравейте,Искам да си регулирам вратите, че малко тракат в затворено положение. Като развих планките, с който се регулира затварането на вратата установих, че не мога да ги мръда по-наврътре. Реших, че мога да ги завъртя (симетрични са), защото малко са изядени там където се заключват. Но ме е страх да ги развия до край та да не би да паднат вътре в купето птанките, които са вътре и на които се завиват болтовете. Та някой от Вас да ги е развивал го край и да знае дали ще паднат или ги държи нещо вътре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че се държат, държат се, но първо провери дали нямаш луфт в пантите.Хубаво ще е да напишеш за каква кола става въпрос.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата ми е като в подписа - англичанка преди фейслифт. Като ги мръднах колкото ми позволява значително намаля траканете (да не кажа изчезна). Но все пак реших да ги обърна . Ти свалял ли си ги?

Че се държат, държат се, но първо провери дали нямаш луфт в пантите.Хубаво ще е да напишеш за каква кола става въпрос.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм ги свалял.И аз имам луфт, но при мене е от износени чопове на пантите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завъртях ги като последователно развивам един по един болтовете. Тракането изчезна и вратата се прибра навътре. Според мен се дължеше и на износени уплътнения т.е сплескани и от там се е получил малък луфт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...