Jump to content
Flexxx

Сивик 1.4

Recommended Posts

Колеги ,от доста време има хлопане отзад на колата! смених тампоните на носача големите ! после смених армотисьори + (прахови и удърни)..но хлопането отзад си остана ! съвети !?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може това хлопане да е от тампоните на напречните носачи отзад там където се хваща амортисьора.Огледай ги хубаво.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може това хлопане да е от тампоните на напречните носачи отзад там където се хваща амортисьора.Огледай ги хубаво.Поздрави.

извинявам се....не е трябвало тук да пусна темата ! ....да тях сам ги сменил! ....не е от там !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прегледай обстойно всички тапони и втулки включително и тези които са на генерацията,случвало ми се е да ми тропа резервоара от разхлабени гайки на прикрепящите го шини.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам същата кола и понякога като мина през неравност на пътя и се чува въпросното тропане.Почти съм сигурен,че е от генерацията,то и без това моята я кърпих по едно време... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги...бях отново на сервиз! казаха ми че супортите тракат и не ставали за нищо ..като ги разклатят тракат ! и ми казаха че трябло да се рециклират ...( да се пробият на ново и с нови болтове ) и ми казаха на Долен прав носач външните тампони .. та въпроса ми е за тампоните ясна работата ...ами тея супорти ?!?!!казаха ми че било пари на вятъра и много ядове и нямало да стане както трябва ? мнения искам и ако не ги направя проблем ли е ?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...