Jump to content
Guest kmm

Стяга ли се някой за Калояново?

Recommended Posts

Guest kmm

Така и никой не каза, ще участва ли клубарска Хонда на 14-15 в Калояново?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest arwen

стягаме се и още как.... бат Емо се е подготвил с два слика минимум и търсим още два поне....а пък аз такава подготовка правя, 4е ще е срамота ако не ги "ушия" вси4ките... не мога да спя... но до събота има още време... така 4е засега със сигурност сме двама... за други не съм 4увал....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

стягаме се и още как.... бат Емо се е подготвил с два слика минимум и търсим още два поне....а пък аз такава подготовка правя, 4е ще е срамота ако не ги "ушия" вси4ките... не мога да спя... но до събота има още време... така 4е засега със сигурност сме двама... за други не съм 4увал....

И от нас / пловдивчани / ще има участие този път :drunk: и дочувам , че и други ще участват :) П.П. На нас има ли кой да ни черпи едни сликове :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lz2lps

Ами я кажете малко повече за това състезание, че май нещо съм изпуснал и оня ден видях тая тема. Кога, къде и т.н., че имам мерак да дойда да гледам, а и да се запозная с вас :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest WOLFERINE

събитието ще се състои в събота и неделя на писта "Дракон" в с.Калояново - Пловдивско... в Събота 6те има квалификационни обиколки, а самото състезание е в неделя. Всеки желаещ може да се запише, въпреки че остават само още два кръга.Колите са разделени в класове: до 1600куб.см, от 1600 до 2000, и над 2000 с турбо и т.н. Пистата не е много дълга 1.7-1.8 км. с повече ляви, отколкото десни завои...Кара се с каски...ела с твоята красавица/ако е тя на снимката/ и ще се запознаеш с нас....мероприятието започва към 10 часа и двата дни..Айде ще се видим там :):):drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest WOLFERINE

евалата пламене.... радвам се 4е си такъв фен.... сигурен съм 4е другия път и ти ще караш.... сам видя 4е никак не е сложно....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Сибитието мина яко , аз се изкефих доволно , въпреки ранното ни отпадане и шибаните гуми :whistle: В отговор на въпроса по темата - ще се стегнем по или много по-сериозно за следващото , че на стълбичката в клас А,B и C все да са Хондички ;) започваме да им доказваме , че " не могат да се ебават с нас " ( това май някъде , на нечии гърди и шкембе го прочетох ;) ) Поздравления , първото място , но ще си замълча , сами да се похвалят ;) Чаааааааааакам снимки и видеото , щото имаше доволно снимане от страна на някои съклубарки ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Малко снимчици от мене ;) скромно , ама не можех и с фотоапарата да щракам постоянно :whistle:Тука ;)

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Тино, съжалявам че трябваше толкова бързо да отпаднете и някак си хич не ми се щеше да се пускам срещу Зарко, но какво да се прави, така се паднахме :( а и като ви видях времената.... само едни сликове ви трябват и сте в челото.Е колеги, да ви разкажа малко...... Петък, късно вечерта със wolferine ( Сашо) се чуваме и става ясно, че няма тампони за неговата двигател и няма да успее да сглоби б16-ката. Малко гадна работа стана, щото 3-ма души да ходят в полунощ до пазарждик и да се окаже че всъщност тампони нямало, ама....В 1:00 се чуваме и става ясно че двамата ще караме мойта кола. Сутринта, товарим 2-та мои слика, и 2 от неговите, накачулваме се Сашо, Ния и Аз и газ към пловдив. Решаваме че ще е най-добре аз да карам в клас А, а той в клас В... така поне няма да се засечем да караме една кола един срещу друг :D Тренировки, чудеса, познати мутри от предишното състезание...... кеф неописуем. Сликовете цепят мрака, колата върви на 6!!! абе няма такъв кеф. навъртяхме около 50км в тренировки, свикнахме със сликовети и с модификациите на пистата.Карането хубаво, ма няма резултати от обиколки :) Спирам аз след 2-рата тренировачна сеся, свалям каската, леко потен, леко превъзбуден. Оставям колата да поработи малко на празен ход и гледам Сашо иде.... ма с една интересна физиономия и телефон в ръка. Разбирам че съм превил обиколки около 1:04.... Даааааааааа бе. Не му вярвам и викам "Айде да изчакаме официалното класиране...." 1:04.... как ли пък не, сигурно е сбъркал нещо, миналото състезание, той даваше 1:08 а аз 1:10......Предните сликове не издържаха... на последната тренировка Сашо трябваше да спре преждевременно щото десния слик се изпили до радуване ;) и колата подскачаше, а левия се оказа на ръба.И двамата бяхме направили добри обиколки и бяхме спокойни за класирането, но с какво щяхме да караме на състезанието?!?!Ангел.... страхотен човек и състезател.... блокира му мотора и обяви тотална разпродажба на сликове. 10мин след като има разказахме играта на наще, Ангел ни даде други 2 слика на доста прилична цена.До тук добре.... Междувременно, нещо бяхме останали без пирачки, бяхме загубили секретния болт за предните гуми и прецакахме секрета на едината предна.... добре поне че махнахме оная раздутата.Слагаме една лятна отпред, и със един слик и една нормална гума, тръгваме към сервиза на Зарко. Смяна на спирачна помпа, спирачна течност, обезвъздухаване отпред и .... проблем, на задните спирачки не им се развиват пробките :D Спирачки все още имаме колкото да се каже че колата може да намалява... явно де що е накладка или е заминало тотално, или се е спекло до неузнаваемост. Ужас, но...... ще караме така, пък каквото станеЗАРКООООООО, БЛАГОДАРЯ ЗА ПОМОЩТА!!!За пореден път се губим в Пловдив :D С Ния се опитваме да намерим ресторанта където са останалите и тамън разбрахме че не знаем къде сме, отзад някой ни светка..... изпреварва ни бежова 4ген седан...... със стикер :D Оказва се Joro_bul :D и вече не сме се загубили :D На следващата сутрин - състезание, в класирането Сашо беше 4-ти в клас В, а аз 3-ти в клас АДойде момента на нервите, якото каране и дългото чакане....Атмосферата на пистата.... е как да ви го опиша..... как да опиша приятелските чувства, обмяната на опит с ентусиасти като теб самия. Как да опиша чувството някой да дойде и да погледне със страхопочитание под капака.... или учудените възгласи на зрителите когато Сандо излиза да подгрява и колата просто излита с гърлен рев и сучене щото не може да хване правата. Хората, пилотите, уважението, отношението на организаторите, които те карат да се чувстваш специален.... грижат се за теб като към тяхно дете, и дори когато те скастрят за нещо, пак чувстваш уважението и приятелството им..... и ние за пореден път бяхме част от това.Крайния резултат ни изненада.... нито аз нито Сашо сме си мислили какво можем да постигнем. Просто бяхме решили да дадем най-доброто от себе си..... и какво стана? Сашо - първи в клас В ( до 2000куб), а аз - втори в клас А ( до 1600куб). Наистина, имахме късмет, бялата вектра получи наказание, а Живко с неона отпадна на финала срещу Сашо, но.... това е състезанието.Колата направо ме изуми. Като изключим че съм ебаси диването и не съм си погледнал течността и накладките, с Франкенщайна навъртяхме около 100км спортно каране, без да я жалим, без да и прощаваме...... а тя не каза и гък..... не си и помисли да вдигне поне мъничко температура. Кучката си е кучка: ти я сцепваш от е*ане а тя иска още..... НЯМА ТАКАВА КОЛА. Устиска и на двама ни, изгори към 20-25л бензин, съсипа тотално 2 слика, и още 2 бая ги изтормози, прелиташе без да се замисли през зоните за сигурност, развяваше огромните стикери пред публиката, крещеше навсякъде по пистата на 5-8000 оборота и не и пукаше..... баси машината.... и днес спокойно си ме докара на работа :D повече не мога...... емоциите са ми в повече, дори днес... снимки утре....БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ВИ ОТ МОЕ ИМЕ И ОТ ИМЕТО НА САШО! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Тино, съжалявам че трябваше толкова бързо да отпаднете и някак си хич не ми се щеше да се пускам срещу Зарко, но какво да се прави, така се паднахме :( а и като ви видях времената.... само едни сликове ви трябват и сте в челото.Е колеги, да ви разкажа малко...... Петък, късно вечерта със wolferine ( Сашо) се чуваме и става ясно, че няма тампони за неговата двигател и няма да успее да сглоби б16-ката. Малко гадна работа стана, щото 3-ма души да ходят в полунощ до пазарждик и да се окаже че всъщност тампони нямало, ама....В 1:00 се чуваме и става ясно че двамата ще караме мойта кола. Сутринта, товарим 2-та мои слика, и 2 от неговите, накачулваме се Сашо, Ния и Аз и газ към пловдив. Решаваме че ще е най-добре аз да карам в клас А, а той в клас В... така поне няма да се засечем да караме една кола един срещу друг :D Тренировки, чудеса, познати мутри от предишното състезание...... кеф неописуем. Сликовете цепят мрака, колата върви на 6!!! абе няма такъв кеф. навъртяхме около 50км в тренировки, свикнахме със сликовети и с модификациите на пистата.Карането хубаво, ма няма резултати от обиколки :) Спирам аз след 2-рата тренировачна сеся, свалям каската, леко потен, леко превъзбуден. Оставям колата да поработи малко на празен ход и гледам Сашо иде.... ма с една интересна физиономия и телефон в ръка. Разбирам че съм превил обиколки около 1:04.... Даааааааааа бе. Не му вярвам и викам "Айде да изчакаме официалното класиране...." 1:04.... как ли пък не, сигурно е сбъркал нещо, миналото състезание, той даваше 1:08 а аз 1:10......Предните сликове не издържаха... на последната тренировка Сашо трябваше да спре преждевременно щото десния слик се изпили до радуване ;) и колата подскачаше, а левия се оказа на ръба.И двамата бяхме направили добри обиколки и бяхме спокойни за класирането, но с какво щяхме да караме на състезанието?!?!Ангел.... страхотен човек и състезател.... блокира му мотора и обяви тотална разпродажба на сликове. 10мин след като има разказахме играта на наще, Ангел ни даде други 2 слика на доста прилична цена.До тук добре.... Междувременно, нещо бяхме останали без пирачки, бяхме загубили секретния болт за предните гуми и прецакахме секрета на едината предна.... добре поне че махнахме оная раздутата.Слагаме една лятна отпред, и със един слик и една нормална гума, тръгваме към сервиза на Зарко. Смяна на спирачна помпа, спирачна течност, обезвъздухаване отпред и .... проблем, на задните спирачки не им се развиват пробките :D Спирачки все още имаме колкото да се каже че колата може да намалява... явно де що е накладка или е заминало тотално, или се е спекло до неузнаваемост. Ужас, но...... ще караме така, пък каквото станеЗАРКООООООО, БЛАГОДАРЯ ЗА ПОМОЩТА!!!За пореден път се губим в Пловдив :D С Ния се опитваме да намерим ресторанта където са останалите и тамън разбрахме че не знаем къде сме, отзад някой ни светка..... изпреварва ни бежова 4ген седан...... със стикер :D Оказва се Joro_bul :D и вече не сме се загубили :D На следващата сутрин - състезание, в класирането Сашо беше 4-ти в клас В, а аз 3-ти в клас АДойде момента на нервите, якото каране и дългото чакане....Атмосферата на пистата.... е как да ви го опиша..... как да опиша приятелските чувства, обмяната на опит с ентусиасти като теб самия. Как да опиша чувството някой да дойде и да погледне със страхопочитание под капака.... или учудените възгласи на зрителите когато Сандо излиза да подгрява и колата просто излита с гърлен рев и сучене щото не може да хване правата. Хората, пилотите, уважението, отношението на организаторите, които те карат да се чувстваш специален.... грижат се за теб като към тяхно дете, и дори когато те скастрят за нещо, пак чувстваш уважението и приятелството им..... и ние за пореден път бяхме част от това.Крайния резултат ни изненада.... нито аз нито Сашо сме си мислили какво можем да постигнем. Просто бяхме решили да дадем най-доброто от себе си..... и какво стана? Сашо - първи в клас В ( до 2000куб), а аз - втори в клас А ( до 1600куб). Наистина, имахме късмет, бялата вектра получи наказание, а Живко с неона отпадна на финала срещу Сашо, но.... това е състезанието.Колата направо ме изуми. Като изключим че съм ебаси диването и не съм си погледнал течността и накладките, с Франкенщайна навъртяхме около 100км спортно каране, без да я жалим, без да и прощаваме...... а тя не каза и гък..... не си и помисли да вдигне поне мъничко температура. Кучката си е кучка: ти я сцепваш от е*ане а тя иска още..... НЯМА ТАКАВА КОЛА. Устиска и на двама ни, изгори към 20-25л бензин, съсипа тотално 2 слика, и още 2 бая ги изтормози, прелиташе без да се замисли през зоните за сигурност, развяваше огромните стикери пред публиката, крещеше навсякъде по пистата на 5-8000 оборота и не и пукаше..... баси машината.... и днес спокойно си ме докара на работа ;) повече не мога...... емоциите са ми в повече, дори днес... снимки утре....БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ВИ ОТ МОЕ ИМЕ И ОТ ИМЕТО НА САШО! :rolleyes:

Евала Емо , Хонда Тийм следващия път ще наказва още повече ;)Пък това , че паднахме от тебе , няма да ти го простя :D .........хахахаха базикам се бе ;) по-добре от теб отколкото от друг ;) защото знаеш обстоятелствата при които карахме ;) Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

браво приятели :( и другия път да свалите под 1 мин. :) Емо - аз лично засичах Сашо и времето спря на 1.02.195 :D:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lz2lps

И аз бях късметлия да бъда два дена на това състезание и останах много приятно впечатлен от готините Хондаджии и сплотеноста между тях. До сега никъде не бях виждал подобно нещо. Запознах се с много хондаджии начело с Емо, Сашо, Ниа, Хроноса (Тони?) с които бях нонстоп два дена и се надявам да не съм им пречил много :rolleyes: ), Tino, Znipera, joro_bul, Mainata, r2d2 (съжалявам, че някои от вас не запомних истинските имена ама кво да се прави много хондаджии на едно място :worthy:, пък и май някои от вас ми се представиха с никовете във форума :worthy: ) и още и още.Просто за звяра на Емо нямам думи. Такава кола не бях виждал. Те толкова я тормозиха, а тя и дори гък не каза имайки в предвид, че се налагаше само шофьорите да се сменят и да участва наново. Още ми е смешно опелджиите как даваха акъл, че била загряла хондата (просто малко водата се беше разляла), а той дори и вентилатора не беше се пуснал :hondarulez: . Абе те тава е - такова животно като Хонда няма.Тино колата ти е супер и още малко настройки тук таме и ще стане убиец.Ами да си призная Емо и Сашо ме караха и аз да се пусна ама съжалявам, че съм такова инатливо копеле и започнах с оправданията, че не ми били добре спирачките, нямам съединител, нямам гуми и т.н. (то си е истина де). Май още ме беше страх да се пусна и май това ми беше оправданието. Като завътях няколко обиколки на пистата с мойто зверче и какво да ви кажа немам думи, по-голям адреналин надали съм изпитвал и следващия път съм се зарекъл да се пусна пак квото стане (Сашо там съм :w00t: ).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mihho

Тино, съжалявам че трябваше толкова бързо да отпаднете и някак си хич не ми се щеше да се пускам срещу Зарко, но какво да се прави, така се паднахме :rolleyes: а и като ви видях времената.... само едни сликове ви трябват и сте в челото.Е колеги, да ви разкажа малко...... Петък, късно вечерта със wolferine ( Сашо) се чуваме и става ясно, че няма тампони за неговата двигател и няма да успее да сглоби б16-ката. Малко гадна работа стана, щото 3-ма души да ходят в полунощ до пазарждик и да се окаже че всъщност тампони нямало, ама....В 1:00 се чуваме и става ясно че двамата ще караме мойта кола. Сутринта, товарим 2-та мои слика, и 2 от неговите, накачулваме се Сашо, Ния и Аз и газ към пловдив. Решаваме че ще е най-добре аз да карам в клас А, а той в клас В... така поне няма да се засечем да караме една кола един срещу друг :o Тренировки, чудеса, познати мутри от предишното състезание...... кеф неописуем. Сликовете цепят мрака, колата върви на 6!!! абе няма такъв кеф. навъртяхме около 50км в тренировки, свикнахме със сликовети и с модификациите на пистата.Карането хубаво, ма няма резултати от обиколки :worthy: Спирам аз след 2-рата тренировачна сеся, свалям каската, леко потен, леко превъзбуден. Оставям колата да поработи малко на празен ход и гледам Сашо иде.... ма с една интересна физиономия и телефон в ръка. Разбирам че съм превил обиколки около 1:04.... Даааааааааа бе. Не му вярвам и викам "Айде да изчакаме официалното класиране...." 1:04.... как ли пък не, сигурно е сбъркал нещо, миналото състезание, той даваше 1:08 а аз 1:10......Предните сликове не издържаха... на последната тренировка Сашо трябваше да спре преждевременно щото десния слик се изпили до радуване ;) и колата подскачаше, а левия се оказа на ръба.И двамата бяхме направили добри обиколки и бяхме спокойни за класирането, но с какво щяхме да караме на състезанието?!?!Ангел.... страхотен човек и състезател.... блокира му мотора и обяви тотална разпродажба на сликове. 10мин след като има разказахме играта на наще, Ангел ни даде други 2 слика на доста прилична цена.До тук добре.... Междувременно, нещо бяхме останали без пирачки, бяхме загубили секретния болт за предните гуми и прецакахме секрета на едината предна.... добре поне че махнахме оная раздутата.Слагаме една лятна отпред, и със един слик и една нормална гума, тръгваме към сервиза на Зарко. Смяна на спирачна помпа, спирачна течност, обезвъздухаване отпред и .... проблем, на задните спирачки не им се развиват пробките :w00t: Спирачки все още имаме колкото да се каже че колата може да намалява... явно де що е накладка или е заминало тотално, или се е спекло до неузнаваемост. Ужас, но...... ще караме така, пък каквото станеЗАРКООООООО, БЛАГОДАРЯ ЗА ПОМОЩТА!!!За пореден път се губим в Пловдив :worthy: С Ния се опитваме да намерим ресторанта където са останалите и тамън разбрахме че не знаем къде сме, отзад някой ни светка..... изпреварва ни бежова 4ген седан...... със стикер :( Оказва се Joro_bul :D и вече не сме се загубили :P На следващата сутрин - състезание, в класирането Сашо беше 4-ти в клас В, а аз 3-ти в клас АДойде момента на нервите, якото каране и дългото чакане....Атмосферата на пистата.... е как да ви го опиша..... как да опиша приятелските чувства, обмяната на опит с ентусиасти като теб самия. Как да опиша чувството някой да дойде и да погледне със страхопочитание под капака.... или учудените възгласи на зрителите когато Сандо излиза да подгрява и колата просто излита с гърлен рев и сучене щото не може да хване правата. Хората, пилотите, уважението, отношението на организаторите, които те карат да се чувстваш специален.... грижат се за теб като към тяхно дете, и дори когато те скастрят за нещо, пак чувстваш уважението и приятелството им..... и ние за пореден път бяхме част от това.Крайния резултат ни изненада.... нито аз нито Сашо сме си мислили какво можем да постигнем. Просто бяхме решили да дадем най-доброто от себе си..... и какво стана? Сашо - първи в клас В ( до 2000куб), а аз - втори в клас А ( до 1600куб). Наистина, имахме късмет, бялата вектра получи наказание, а Живко с неона отпадна на финала срещу Сашо, но.... това е състезанието.Колата направо ме изуми. Като изключим че съм ебаси диването и не съм си погледнал течността и накладките, с Франкенщайна навъртяхме около 100км спортно каране, без да я жалим, без да и прощаваме...... а тя не каза и гък..... не си и помисли да вдигне поне мъничко температура. Кучката си е кучка: ти я сцепваш от е*ане а тя иска още..... НЯМА ТАКАВА КОЛА. Устиска и на двама ни, изгори към 20-25л бензин, съсипа тотално 2 слика, и още 2 бая ги изтормози, прелиташе без да се замисли през зоните за сигурност, развяваше огромните стикери пред публиката, крещеше навсякъде по пистата на 5-8000 оборота и не и пукаше..... баси машината.... и днес спокойно си ме докара на работа :P повече не мога...... емоциите са ми в повече, дори днес... снимки утре....БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ВИ ОТ МОЕ ИМЕ И ОТ ИМЕТО НА САШО! :hondarulez:

ееее това е то емо който си му е в кръвта бензина няма отърване до край......този пост ме накара да се чувствам мн горд с марката и с това че познавам хора катп тебе и да ме накара да е замисля сериозно за такива мероприятия .....ако нямах рожден ден тогава......еххх мечти...радвам се че сте се представили толково даобре...евала евала......напрао немам думи ....стимулирахте ме да пробвам следващия пит с моя кораб майка когато и да е защото и аз като вас чувстовото да побеждаваш и да се състезаваш е незаменимо както изпитах сам в неделя ....ЕВАЛА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Ето и маааалко снимки от събитието:

 

Бокса.... или така наречения бивак на наща група :rolleyes:

 

Публикувано изображение

 

А ето ни и на почитната стълбица :hondarulez:

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

А ето и главния участник... наща гордост, без която нямаше и да си помислим да участваме

Публикувано изображение

 

хмммм дали пък в погледите ни не се чете "Браво бееееее, добре се справи машината...."

Публикувано изображение

 

GO GO GO

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

А ето и какво се случва със сликовете като прекалиш....

Публикувано изображение

 

Заркоооооо

Публикувано изображение

 

 

и още малко снимки, да им се насладите :worthy:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Аааа искаме още , няма така да ви се размине :rolleyes: искаме всички снимки и всички клипчета :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest RoadRaceR

Eeeeх как ме е яд че бях на работа и не можах да намина ! :D Поздравления за успехите ! Следващия път над N1 ! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest WOLFERINE

Емилееееееееее, мерси, 4е така добре си разказал историята от уикенда.моята щеше да е доста по-студена, ама така е като съм си дърво....БЛАГОДАРЯ, 4е ми позволи да у4аствам с твоя звяр... ако не беше ти, няма6е да имам никакви първи места...прелюда колкото и да върви, се убедихме, 4е неможе да даде добри времена /въпреки 4е другия път 6те го засе4ем по внимателно когато има шикани.../ а е готино като се ка4ваш на стълби4ката....кратко ръкопляскане/кой със завист, кой от радост/...гледа6 много хора а си мисли6.... а бе, аз тия вси4ките ги бих....както и да е страхотен уикенд.... надявам се другия път да има още пове4е хонди на пистата... пи4ове, нали затова все ги правим...да вървят, да ръмжат, и да наказват вси4ки по пътя.... некка ги наказваме и по пистите.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest r2d2

Екипа и машината са на високо ниво. Пък и бокса бе6е подреден. Нали кака?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nia

Екипа и машината са на високо ниво. Пък и бокса бе6е подреден. Нали кака?

.... беше приятелю дано .."там" всичко е наред - все - още мисля да помагам - сорри искрено:drunk::fun::fun: ------------------------------------------Сашо бе блестящЕмил - не спря да издевателства над сивикахехехехе аз бях най-облагодетелствана - опипах всичко по машината........и хванах секси тен :P к`вото и да кажа - не мога да го опишамногооооооооооо приятели и страхотни победи и време и............абе трябваше да сте там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...