Jump to content
Guest zoro77

преден капак на Хонда Civik

Recommended Posts

Guest zoro77

Здравейте колеги, имам хонда Civik 95 г. (Англичанката) Нуждая се от помощ за части след катастрофа, не мога да намеря преден капак на приемлви цени. Моля някой ако знае откаде мога да си закупя втора употреба да помага, че нов струва ...... много. ето и е-майл за всеки случай: zoro_stefanov@abv.bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest LordVetinari

Здравейте колеги, имам хонда Civik 95 г. (Англичанката) Нуждая се от помощ за части след катастрофа, не мога да намеря преден капак на приемлви цени. Моля някой ако знае откаде мога да си закупя втора употреба да помага, че нов струва ...... много. ето и е-майл за всеки случай: zoro_stefanov@abv.bg

Във варна преди 3 месеца на 1 морга над техникумите има6е 1 такъв май му иска6е 160 кинта ама сам забравил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest zoro77

Здравейте колеги, имам хонда Civik 95 г. (Англичанката) Нуждая се от помощ за части след катастрофа, не мога да намеря преден капак на приемлви цени. Моля някой ако знае откаде мога да си закупя втора употреба да помага, че нов струва ...... много. ето и е-майл за всеки случай: zoro_stefanov@abv.bg

Във варна преди 3 месеца на 1 морга над техникумите има6е 1 такъв май му иска6е 160 кинта ама сам забравил.
Blagodarq za pomo6ta, a moje6 li da mi dade6 malko pove4e info za tazi avtomorga naprimer telefon ili po to4en adres

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...