Jump to content
Guest emko

За Варна -> Сбика 25.06 (неделя)

Recommended Posts

Guest emko

По информация от нашия колега THUNDER в неделя ще има някакво сериозно мероприятие на обновената картинг писта на Виница, след което ще може туристи кат нас :offtopic::D;) да си карат.Така, че част от колектива сме там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

По информация от нашия колега THUNDER в неделя ще има някакво сериозно мероприятие на обновената картинг писта на Виница, след което ще може туристи кат нас :offtopic::D;) да си карат.Така, че част от колектива сме там.

това в колко часът ще бъде?надявам се да е вечер така по-халдно да бъде че да мога и аз да се вклуча.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest THUNDER

Здрасти пичове :) Състезанието започва около 10:30 сутринта. Още не съм сигурен, че ще дойда, но ще се постарая до към 11:30 - 12:00 да съм там :( P.S. Малко ще е off-topic, но си струва - моите поздравления за класирането на Гърция на полуфинала! Показаха на надутите и безидейни "шампиони" как се играе, а Ото Рехагел е страхотен стратег и тренер :( Успех на полуфинала!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eftimov

По информация от нашия колега THUNDER в неделя ще има някакво сериозно мероприятие на обновената картинг писта на Виница, след което ще може туристи кат нас :) :) :(  да си карат.Така, че част от колектива сме там.

това в колко часът ще бъде?надявам се да е вечер така по-халдно да бъде че да мога и аз да се вклуча.
ти само на хладно участваш :):(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DjSprite

Е кофти , не мога да доида , колата е още при майстора ... боядисва се , но пък ...ще блесне съвсем скоро .. :) ..тогава ве4е ще се похваля официално :( На вси4ки ...желая весело и безаварийно каране

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

днес бях на пистата и наистина е много добра, за съжеление не можах да се пусна, но мисля че ще е върховно. Да кажат другите който имаха удоволстивето да видят как е :( Предлагам следващата среща да завърши там :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...