Jump to content
Guest ico

хонда

Recommended Posts

Guest ico

здравеите за парви ви пиша имам зор .кажете нешто + - хонда shuttle. :offtopic::D моя меил е ico.ig@abv.bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net
Отговорено (Редактирано)

здрасти, колицата е супер НО, има един недостатък, който мен направо ме съсипа, задното окачване гние та се къса..... незнам какво са оклепали японците, ама и доста други shuttle-и съм виждал по улиците със същия проблем, така че ако ще си купуваш, отзад я огледай много добре!!!!!!!ООООО, нека поясня, говоря за модела от 88-91г двигател D16A6. - 4x4предполагам че говориш за 4х4 варианта, супер е, за кола с толкова малък просвет (clearance) се справя невероятно! стабилността и управляемоста са много добри, но е малко по-тежичка.4х4-то обаче доста компенсира масата от гледна точка пъргавина и ускорение.ако ще я караш по черни пътища - радвай се, сложили са ти доста приятна подкартерна решетка ( бая ремонти е спестявала :offtopic: )А 6-та скорост (slow) можеш да я ползваш да се катериш по стени :DДано съм помогнал

Редактирано от 1net

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ico

Здрасти , много ти благодаря за информацията.Но двигател D16A6 нищо не ми говори. :( Досега съм карал HONDA QUINTET и MITSUBISHI SPACE.Каква е разликата между HONDA SHUTTLE и HONDA CIVIC SHUTTLE? Скъпа ли е поддръжката и т.н. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Honda Civic SHUTTLE и Honda SHUTTLE са коренно различни коли !!!:(CIVIC SHUTTLE са два модела и всъщност са "КОМБИ" версии на Сивик 3-а (1983-1987) и Сивик 4-а генерация (1987-1992). Докато модела SHUTTLE е 7 местен МИНИВАН (за Сев. Америка и Япония модела е наричан "ODYSSEY" 1-a ген.) ;) Специално за Европа този модел излиза 1994-а година и се произвежда до 2000-ата някъде, след което ЗА ЕВОПЕЙСКИЯ ПАЗАР през 2001-а година е заменен от модела STREAM (който е изграден на базата на Сивик 7-а генерация), докато за Сев. Америка се появяват НОВИ поколения "ODYSSEY".

 

Много от хората правят ГРУБАТА ГРЕШКА :)!!! като наричат моделите "Civic SHUTTLE" просто "SHUTTLE" - това НЕ Е правилно, защото както вече стана ясно - бъркат се наименованията на моделите ;) Това е същата глупост всяко едно срещнато БМВ 3-а серия, да наричаш "///М3" :):(:) което си е СТРАШНА простотия ;):D - СТАВА ВЪПРОС ЗА СЪВСЕМ РАЗЛИЧНИ КОЛИ ;)!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

amo govoria za tovaa dali shte e skupa potdrujkata, neznam kak da ti otgovorq.... mojebi edna ideia po-skupa ot sushtata godina hatchbackVse pak si imal honda i mitsubishi, ta edvali shte e neshto po-razlichnoADH - NO_FLAMES, i mersi mnogo za infoto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ico

пичове мерси за инфото нямах никава представа от тез коли не че сега имам :) кажете нещо за кубатура ,кв и т.н

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net
Отговорено (Редактирано)

Ицо, получух ти съобшението, но ще пиша тук, за да може някой да ме оплюе, или да му е от полза ;) Първо, до карбураторна хонда до сега несъм се докосвал.освен това, в момента не карам никаква хонда а civic Shuttle -a от койтоимам някакъв опит, само съм го карал.Ако задържиш желанието си за покупка ;) още ден два, ще ти предам мнения и препоръки от баща ми, който я ръчка тази колица вече 5-6 годиниВече ти казах Мен лично кой проблем най-много ме тормози, но ще гледам да изкопча нещо по подробно. Едно обаче е сигурно, двигателя е железарка!Имаш и вариант за изключване на задното. малко е неудобно и не е от купето, ама все пак си е готиноха, някой тукашен май си е продавал своя MOBILE.BG и си трае и не дава мнение :) Снимките просто мноооооого мязат на сбирка в студ. град :D

Редактирано от 1net

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso

ха, някой тукашен май си е продавал своя MOBILE.BG и си трае и не дава мнение :) Снимките просто мноооооого мязат на сбирка в студ. град ;)

Снимките просто мноооооого мязат на сбирка в студ. град :DВярно многооо мязат, та по въпроса за колицата не съм карал Shutle ама ако търсиш проходимост и стабилна кола за зимата това е тя ;) HONDA кво повече да кажа освен, че няма да съжаляваш за покупката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ico

здравеите,мерси че ме светнахте :) ако 1net да пише повече много ще е гот :D ами това е чаооо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hondyo

Баща ми имаше Civic Shuttle - последния - дето е с 4WD Real Time, ще рече че задните включват като превърти или като е на SL предавка - super-low -под първа. Много добра кола - дето викат колегите стени можеш да катериш. През зимата е неоценим приятел. С тая кола съм карал преди снегорините една зима преди няколко години когато беше паднал голям сняг и успях да издрапам от София до Благоеврад за не повече от 1:45 - 2:00 часа! Колата е супер, като се изключи гниенето, но този поблем като че ли го има при всички японски /че и други/ произведени преди 95 година. Двигятелят беще 1.6 инжекция и макар че е по-тежка от сивиците, постигаше бая добър демараж. За съжаление ни я откраднаха около 6-7 месеца след като я взехме.Ако имаш оферта и се чудиш дали да я вземеш кажи офертата - предполагам че колегите ще ти дадат добър съвет. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...