Jump to content
Guest Ice-Storm

Къде отливат спойлери за Crx 2Г 1992г.

Recommended Posts

Guest Ice-Storm

Здравейте,имам един типично български въпрос ...Къде може да ми направят комплект "спортни" спойлери за CRX 2gen. 1992г. с добро качество и ниски цени ?Мерси предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

Здравейте,имам един типично български въпрос ...Къде може да ми направят комплект "спортни" спойлери за CRX 2gen. 1992г. с добро качество и ниски цени ?Мерси предварително!

добър въпрос :rolleyes: качество и ниски цени :blink: аз поне не знам иначе си има доста майстори но като не знаем от каде си :dry: .защо не си си попълнил профила и всичкото това щеше да е по- лесно :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ice-Storm

Здравейте,имам един типично български въпрос ...Къде може да ми направят комплект "спортни" спойлери за CRX 2gen. 1992г. с добро качество и ниски цени ?Мерси предварително!

добър въпрос :lol: качество и ниски цени :dry: аз поне не знам иначе си има доста майстори но като не знаем от каде си :rolleyes: .защо не си си попълнил профила и всичкото това щеше да е по- лесно :D
Сега отивам да огледам един CRX 2g и се надявам след това профила д ами е пълен !Още нямам хонда, но адски много искам !1992г. 136 коня ей такива неща :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

пожелавам ти успех а до колкото спойлери няма да се притесняваш всичко се намира :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...