Jump to content
stranger in moscow

Проблем с едни фишове от кат....

Recommended Posts

Проблема е следния получих фиш на 27.3.2012 на стойност от 10лв и го платих на същия ден в пощата, днес реших да отида да проверя дали имам някакви задължения към кат и служителката ми каза че тоя фиш не е платен!?!? Аз и казах да провери пак но тя каза че не е бил плащан никога, за съжаление съм изгубил някъде бележката от плащането в пощата и самия фиш......и не знам какво да правя..... на самия фиш пише че има там 7 дневен срок да се плати след което ще се събира от частно лице тея дългове......... Не ми е проблем да го платя пак но е възможно пак да излезе като неплатен...... в кат не са получили никакви пари а в пощата не са им връщали никакви пари?!??И въпреки това не е платен?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам около 10 акта и 4-5 фиша...... платих 2 и се отказах. Нито ми правят проблеми нищо.Та те и масово всеха да спират хонди(и най-вече ЦРХ) тука особенно с големи буриии и в леко високи обороти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя които ме спря вика че съм карал бегачка и някакви такива простотии.............. беше толкова неграмотен че не разписа фиша тогава и аз му го върнах веднага да го разспише иначе е невалиден и след като го платих го хвърлих заедно с бележката мисля....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не се занимавай с тая смешна поща. Отиваш в банката и си плащаш фиша. Там всичко е ясно до стотинка. Аз всеки път така си плащам и е доста културно и сигурно. Иначе както го виждам аз, пак ще трябва да плащаш. От друга страна може би си късметлия, че фиша не е за 50 кинта. Май всичко държавно работи по този начин. Полиция, поща, бдж и тн...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре ама те от банката ми казаха си банк че имали случаи подобен на моя в които парите дошли след 4тия месец чак?!?!? каква е гаранцията ако платя пак че ще се осчетоводят или там както се казва,аз ще платя в банка не ми е проблем но не си пазя фиша знам само номера му които научих днес.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, междубанков левов превод пристига най-късно на следващия работен ден или изобщо не пристига. Ако превода не е извършен по технически причини или недостатъчна наличност по сметка, парите изобщо не излизат от сметката ти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен ме спират непрестанно само като ме видят от далеч заемат стойка и ме чакат.Постоянно слушам глупости били сме бързи и яростни с тез хонди.Или пък редовния номер :Това гърне не е предназначено за този модел кола !(Веднъж един "каубой" със значка ме спря от движение за това ,че съм изменил сечението на задно шумозаглушително гърне ИЗМЕРЕНО С ТЕХНОЧЕСКО СРЕДСТВО в скоби "ЩУБЛЕР" .След тази случка приятелите ми не са спрели да ме базикат за този шублер.Извинявам се за ОФ-а по темата .Публикувано изображение Каубоя ми вика знаеш ли какво е това?АЗ-да..шублерПубликувано изображение.Каубоя:не това е техническо средство за измерване.То бяха големи майтапи такива индиянци нямаше никаде по цялата зема Публикувано изображение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

объркал си IBAN-a :)-плащай отново, винаги като платиш нещо си пазиш бордерото, в кат си има банка започва с буква А и завършва на Ц 2ри етаж срещу гишето :) една леко пълна леличка с очала и е много отзивчива

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...