Jump to content
iso_83

Civic DOHC-tuning почти сбъдната мечта

Коментари  

35 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

с много труд и помощ от приятели имам готова кола е разбира се можеше и по добре но за сега толкова мислех да направя тема в проекти но времето не стига колата не е сама на снимката но мисля че даже така е по добре моята е сивата :thumbs1:снимки

Редактирано от Tino
Колега обърни внимание на правописа !!! особено пунктуацията !!!
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е... си майката :blink: миличките те :( някога сa били наистина ХОНДИ R.I.P !

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко е екстра но много мяза на скубаро евала за ентусиазма

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко в повече ми идва тунинга! :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ей за това е думичката "почти" в заглавието ,предната броня сама по себе си изглеждаше внушително когато я купувах ,но крайния резултат не е това което очаквах ,но да се надяваме, че с зимната броня нещата ще са други ,поне на мен повече ми хареса при пробите ,само че не съм пуснал снимки с нея, но според ограниченото време и средствата толкова, от 10-тина метра бива :D п.п.поста на колегата Алекси ме накефи :punk:

Редактирано от iso_83
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето и още някоя снимка ,на който не му харесва туй "нещо", да гледа пейзажа :lol: , а за пунктуацията в първия пост видях, но беше изчезнал бутона "редактирай" ,не знам защо ,но това хич не е удобно или има и друг начин за редакция?My link

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не ги слушай, колата е страхотна :) Това е кола за индивидуалисти, няма друга такава. Двуцветната комбинация сребристо-черно е много сполучлива, браво ;) Само напред и нагоре, не им се връзвай на другите, те просто завиждат на "киселото грозде".Супер е :)PS: по случайност, тази кола не беше ли преди във Варна ?

Редактирано от Mahadeva
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за да се оправдая, ето как изглеждаше когато я купих от Пловдив, а е била Пазарджишка, колата по начало е била сива ,но незнайно защо е пребоядисана черна ,ама най-грозното черно, явно е някакъв акрил ,без лак ,без перли-ужас, бяха изградили задните вежди уж като раздувки ,но опираха и 15"-ки джанти ет 25,това беше другата идиотщина, кита по колата беше 1 кофа от най-долнопробния, беше с барабанчета и двигател д15б2, който се оказа с спукан блок, течаща рейка и хидравлична помпа ,задното окачване нямаше един здрав тампон, както и предното ,пълна развалина ,аз започнах с задното окачване- цялото е сменено и е с дискове, после скорости от д16з6 ,седалки от рекс направени полукожа, после моторетка-д16а8 и накрая това, то от първоначалната кола, нищо не остана освен купето май ;)My link

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз мисля че колата която създадохме на ново е в много добро състояние в момента ако това се беше случило с някой колега мисля че щеше да иде направо на скрап аз лично ти пожелавам много много безавариино наслаждаване с автомобила на мечтите ти колата прехвърли очакванията ни със здрве да си я ползваш А за колегите които не оценяват чуждия труд са много жалки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важното е на теб да ти харесва...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поста на колегата Алекси ме накефи :punk:

 

Моля моля Публикувано изображение Без лоши чувства - колата си е твоя и е важно да я направиш така, както на теб ти харесва. Другите мнения не са важниПубликувано изображение. Но ако наистина оправиш веждите и смениш предната броня ала Дарт Вейдър муцуна, ще е по-добре колата на вид, според мен де.Задни вежди можеш да си намериш оригинални за по под 70лв бройката или ако искаш направи някакви раздути, хубави, че сега са все едно са на Москве осмак калниците сложени там Публикувано изображение неестествено седят на колата, а за бронята сам си каза, че едно е да се гледа като отделен детайл, друго е как ще седи на фона на цялата кола.

 

Въпреки това, браво за ентусиазма и наливането на пари, време и нерви в оправянето на стара и запустяла кола Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега браво за старанието но колата е ужасна!Не бих се качил в такава совалка ако ще пари да ми даваш.. не че искам да те обидя но това за мене е така наречения "селски тунинг". :blink:

Редактирано от Blue+Green

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нема да се плашите ,само да си намеря още малко мухарници и слагам другата броня, че тая и мен започна да ме дразни, за другите неща остават, селски-градски дреме ми ,докато пак ми дойде музата да хвана флекса и може би ще е по добре ,ще ви споделя и още нещо, колкото и да е грозна вече доста се поразходих с нея и стигам до извода, че ако колата не се гледа с очите на професионалист тенекиджия (каквито се оказа че има в изобилие тук ),може би правилната дума е "различна" ,поне според мен ,няма човек който да не се е обърнал след нея или да дойде да я оглежда по паркингите и то на по големи градове като Пловдив и София, пък и на нас разбирачите като не ни харесва, поне децата я харесват, щото ходят да се снимат с нея ,ма те кво ли разбират, айде със здраве на всички професионалисти п.п. ако се намери някой модератор да изтрие темата ще е екстра, снимките вече не могат да се гледат :punk:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...