Jump to content
FuckHonda

Помощ

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Публикувано изображение

 

Тъй като знаете Хондите нямат такива кичета заводско, някой знае ли от къде мога да си намеря по-тънко. Ходих до 3 морги тука в града и хората ми казват по 10 лева на парче, а на мен ми трябват 4-5 парчета преди да съм си сложил "новия" мокет, което ми се струва малко абсурдно :( в тези времена да се дават пари за такова нещо.

Каква ще е разликата, ако сложа такова киче?

Редактирано от маймуната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.hortechltd.com/cgi-bin/index.pl?_state=Product&product=256 http://www.briad-audio.com/index.php?MhObg5SzM9GvMtWbM5S7QxirUNK3Qla7gxGjEheDMtSPQli3chaT Кой да е магазин за килими - обикновено имат и кече .Само че разликата между автомобилна изолация и кечето е, че кечето ще поема вода и ще я задържа в купето - резултат ръжда и мухъл, мирис на спарено .Аз не бих сложил вата .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам това на снимката е нетъкан текстил, като слагах ламината си поръчах такъв за под него, идва на парчета 60х60 и дебелина към 5мм, само за цената не се сещам, провери където продават паркет ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам 3 пласта флашбанд на пода, няма откъде да дойде тази вода, шибидах също нямам. оплътненията по вратите са ми нови ОЕМ за това си помислих за "киче", а и видях този проект от снимката по-горе човека е сложил

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих си и го сложих, сега още по-тиха стана, на firewall-a също. Ако някой е заинтересован за Варна до завод Дружба 2,20 широко, дължина колко искате аз взех 1 метър - 11 лева 30 стотинки. Трудно се реже понеже е много гъста и пресована. Дебелината също не е малка. После има минимални затруднения по монтажа на седалки, туй-онуй ама всичко си дойде на мястото ! :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Публикувано изображение

 

даже и мен ме има :D

 

И "новия" мокет черничък :P

 

Публикувано изображение

 

:D :D :D :D :D

Редактирано от маймуната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...