Jump to content
borko_st89

Външни карета - Сивик, 95, 1.3, 75к.с.

Recommended Posts

Здравейте колеги! Външните карета започнаха много да тропат и трябва да ги сменям. Ако можете да ми кажете каква марка да гледам и някакви ориентировъчни цени ще съм Ви много благодарен. Защото сега ми предстои и смяна на ремъци,ролки,филтри и масло и не съм много добре с парите.... А на всичкото отгоре и от шибаните българси пътища сигурно пак са ми изпуснали някои тампони защото забелязах преди 2-3 дни, че отново са започнали да ми се изяждат гумите отвътре...а есента сменях тампони на носачите и именно от тях хвърлих 2 гуми...Дали е възможно от някои други тампони да става това или пък от каретата (тъй като не съм голям разбирач ще се надявам някой да даде мнение). И знам че ставам малко нахален с въпросите, но ще попитам дали при смяната на ремъка трябва да се сменя водната помпа, защото мисля че малко е взела да капе и какви пари са? Благодаря предварително и искрено се надявам някой да помогне!!! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

70лв на каре гледай да не са турски само :) а за изядените гуми шарнири, накрайници и тн отиди на стенд, ако капе помпата я сменяй или ревизирай ако става :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

70лв на каре гледай да не са турски само :) а за изядените гуми шарнири, накрайници и тн отиди на стенд, ако капе помпата я сменяй или ревизирай ако става :)

Благодаря много колега! Питах в Евро 07 и ми казаха че уж хубавите карета били 80 лв. някви италиански, но всеки ме съветва да го избягвам този магазин, че много ментета части имали...Незнам вие на какво мнение сте? Да ги взимам ли оттам или да търся другаде? Защото като разпитвам все ми казват че са около 100лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...