Jump to content
PARADOX_sf

Разчистване - Англичанка ВТИ, 5-та седан 4х4 D16Z7, EG6, CRV, Y21, S4C

Recommended Posts

След пролетното почистване най-накрая успях да заснема всички части които имам и вече не ми трябват. Имам само частите които са показани на снимките, ако ги няма питайте, но по-скоро ги нямам. Сивик 5-ца седан 4х4 RTSI D16Z7:Всички части които се виждат на снимките са налични, тези които ги няма е много вероятно да са продадени: СНИМКИИмам например:Блок - 100лвКартер 4х4- 50лвДелко - 120лвМаховик - 20лвВТИ шенкелиВТИ носачиВсякакви електро дреболии, инсталации т.н.Англичанка VTI B18C4 на части. Всички части които се виждат на снимките са налични, тези които ги няма е много вероятно да са продадени: СНИМКИS9B кутия от англичанка. Кутията с блокаж, няма хъркания, странни шумове и т.н. при смяна на предавки, изкара супер бистро масълце и при смяна на предавки скоростния лост се движеше, като горещ нож в масло!цена: 700лвИмам например- задна дясна врата- 50лв оборудвана- вътрешен радиатор от климатик с датчик, може и само датчика - 50лв за 2-те- тръбички и маркучи - копчета, ключета, релета, модули, екута о б18ц, абс комп и др.- разни други дреболии- кормилен прът - 50лв- Задна стабилизираща щанга от английско ВТИ - Радятори за парно - 20лв- серво помпа, алтернатор, стартер и всякакви други периферии за B серия, ако някой закъса- каре кормилен прът - 30лвКарета, полуоскиКабели, релета, всичко кактото се сетитеЧести от двигателя всякаквиСивик 5-ца ВТИ EG6 Хетчбег B16A2 имам само частите от снимките: СНИМКИНов маншон за вътрешно каре с грес скоби и т.н. за полуоски от Б серия - 15лвОт B18C: талерки, смукателен колектор, делко, стартер, алтернатор, серво помпа и други.Прътове за скорости за B серия - 80лвНяколко маховика от b16, b18 - 30лв на брой.Части за B16A2 и B18C4 СНИМКИ- P30 ECU, направено за чип Цена: 250лв- Кранк тригер кит, CKF от последните Б серии с пластмаса, датчик и тригерно колело. Подобрява значително точността на аванса тъй като вместо от разпределителния вал той се определя от коляновия. Разликата, е че в сметката за аванса отпада разтягането на ангренажния ремък, усукването на разпределителния вал, хлабините на делкото. Общо взето дава може да направи разликата между разцепен мотор и здрав такъв, както да качи и някой друг кон. СнимкаЦена 150лвЧасти за скоростна кутия за B серия Y21 и S4C (нови и читави стари), за ЦРХ 2 ген и Сивик 4 ВТ-И (питайте, че заминаха повечето) СНИМКИНякои части от CRV - СНИМКИ Заден диффстойки за двигател (стават и за Сивик с Б серия, значително по-леки са)части от скоростна кутияЖила скоростиH22A4 и F23 двигатели на части - СНИМКИ- Кранк тригер кит, CKF и CYP от F23 последните серии с маслена помпа, пластмаса, датчик и тригерни колела. Подобрява значително точността на аванса тъй като вместо от разпределителния вал той се определя от коляновия. Разликата, е че в сметката за аванса отпада разтягането на ангренажния ремък, усукването на разпределителния вал, хлабините на делкото. Общо взето дава може да направи разликата между разцепен мотор и здрав такъв, както да качи и някой друг кон. СнимкаЦена 250лвКомплект гарнитури и семеринги за H22A4 - СнимкиСтроукър кит на 97мм ход - СнимкиK24A3 части - СнимкиOEM части: Снимки , СнимкиЧастите се намират в София,пращам и по еконтТелефон за връзка 0889 307 308

Редактирано от PARADOX_sf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Добавил съм снимки на витек успокоителите и гарнитурите за витек соленоида - ЛинкПродадени са комплект гарнитурите за H22A4 и оборудваният блок

Редактирано от PARADOX_sf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повече нямам прътове за скорости от Б серия и алтернатор за Д16 продаден

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Линк към частите от англичанкатаhttp://s50.photobucket.com/albums/f326/PARADOX_sf/For%20Sale/Civic_VTi_UK/

Редактирано от PARADOX_sf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като ъпгрейднах към кони спорт ми останаха 4 стандартни пружини + амортисьори за Хонда Акорд 2003-2008Снимки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...