Jump to content
Guest darius

Съгласни ли сте да спонсорирате учасник от "honda Fan Club"

Спонсорство на клубен представител  

102 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Guest darius

Нека всеки,който има възможност и е сигурен,че ще помогне в бъдеще да гласува с да!НЕ СЛУШАЙТЕ СЪРЦЕТО,РАЗУМА Е ВАЖЕН!!!:hondarulez:

Редактирано от darius

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MonsterOOD

И да слушам и да неслушам аз съм навитак може да не е чак толкова финансово, но с работа, акъл и части ще помогна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Аз бих помогнал, който и да е човека. Пари няма, но мога да даря акъл и труд.Много е странен обаче въпроса с колата :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest atanasbe

и аз ако мога и с квото мога ще помогна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lud fen

нали знаете тоя лаф "акъл си имам - пари ми дай" едва ли от фен клуба ще се съберат пари дори за гуми мисля че спонсорство трябва да се търси в лицето на някоя по заможна фирма да не казвам на няколко даже другото е несериозно :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

нали знаете тоя лаф "акъл си имам - пари ми дай" едва ли от фен клуба ще се съберат пари дори за гуми мисля че спонсорство трябва да се търси в лицето на някоя по заможна фирма да не казвам на няколко даже другото е несериозно :offtopic:

Ще пресъздам думите на един от нас,но по спомен" Като начало ти трябва кола , за да покажеш на какво си способен... и спонсорите могат и да дойдат,а за да дойдат и да се докажеш ти трябва колата която нямаш.... параграф 22" .Няма спонсори-няма кола и няма кола-няма спонсори!!!Ей затова търсим друг начин,а спонсорството не идва от небето,а след яка работа....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Добре да кажем , че колите са на лице - Дарко , Знипер-а , Емо , Парадокса , Аруен , Аз :offtopic: ( има и други колеги Демона , УестБам , КатаджиятаРазбивач и да ме извинява някой който не съм го споменал , просто горе долу това са колеги участвали публично с колите си и уменията си в конкурси и състезания ; то по тоя критерии аз май не трябва да съм в списъка , ама карай :lol: ; ) ; / споменал съм хора , които са вложили не малки суми за техни проекти без изобщо да се замислят , че някой ден ще се повдигне подобен въпрос , без да очакват , че ще има такива хора , които ще им дадат парите само защото са пичове и огромни маняци . Това е нещо нова , нова насока , която никой не е обмислял - вслушайте се в думите на Емо , изчакайте малко пък ще видим на къде ще тръгнат нещата :P Разбира се , аз съм за спонсориране , кой с каквото може и както може :Pп.п. Само да добавя , че никой от нас не е тръгнал да прави колата си с презункцията , че някой ден ще го спонсорира някой , прави се колата за удоволствие и голяма доза лудост :D

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Винаги бих помогнал ако мога :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darcosi

аз отдавна съм много навит за такова нещо само трябва да се купи някои crx 1 да се ореже целия и е готова после сще творим аз имам много части секи ще помогне с нещо и може да се получи нещо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest maddog

Финансово едва ли ще мога,но има и други неща освен парите.Както казахте,труд,части и каквото там мога.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest at_chuchev

и аз ако мога с нещо бих помогнал :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

С двете ръце ЗА.Понамира се това онова за CRX 2g в гаража :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Подкрепям ;) но.. подробностите са доста и на много сериозни нива и според мен тези работи не стават така с лека рака ;) иначе за приказката ето форума има над 2000 човека секи като извади по 50лв и работата ще стане ;) ако хвана и си предложа колата може и на половината :unsure:;) но за целта според мен ще е нужен от B16А2 нагоре B18, B20 с притурки и т.н ;) за да се гонат големите коне и 10секундни времена ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Подкрепям ;) но.. подробностите са доста и на много сериозни нива и според мен тези работи не стават така с лека рака ;) иначе за приказката ето форума има над 2000 човека секи като извади по 50лв и работата ще стане :P ако хвана и си предложа колата може и на половината :P;) но за целта според мен ще е нужен от B16А2 нагоре B18, B20 с притурки и т.н ;) за да се гонат големите коне и 10секундни времена ;)

H23... VTEC turbo :puke: Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

H23... VTEC turbo :puke:Примерно :P но да е в сивик 5та ген. :P

Редактирано от V-tec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ZnipeR

H23... VTEC turbo :puke:и аз съм за ама не ми крадете идеята а :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest doggy

и аз сам с вас :cool:с квото мога

Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Помоща на всеки един от вас ще е да помага както може да се вземат едни хубави сликове - да питате кой продава , от къде и т.н. размер 15" , че хората ходят с 4 бр. на колите си и още 6 бр. отстрани с джанти !!! ако стане нещо :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хубава тема ,но забравена ....... жалко :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помоща на всеки един от вас ще е да помага както може да се вземат едни хубави сликове - да питате кой продава , от къде и т.н. размер 15" , че хората ходят с 4 бр. на колите си и още 6 бр. отстрани с джанти !!! ако стане нещо :blink:

В момента и аз из4аквам един профи състезател да си поразрине в гаражите и да ни спонсорира няколко слика поне за едно състезание да изкарат :cool: Но това е 4е все трябва да го подсещам и да му вися на главата пък гледам да не прекалявам.Специялно за сликове темата е доста болна, напоследък моите познати които намират по някои и друг все 16"-ки да му се не види и късемта....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...