Jump to content
Guest lz2lps

Зверо със Aem Sri, Msd,...

Recommended Posts

Guest lz2lps

Най-накрая ми остана да сложа някои от частите дето си ги донесох от УСА та реших да споделя с вас щото доста време търсих и не можах да намеря свястно клипче със звука на SRI. Oбщо взето ми се струва че колата стана по-пъргава но за съжаление не ми остана време да я засека от 0-100 пък и май съединителя ми вече почва да сдава багажа и малко високо се включва и с мойте джонгали малко трудно превключвам толкова бързо скоростите. Ама за сега повече се кефя на звука пък то се знае че не мога да постигна кой знае какво на D15B7, затва в УСА съм с B18C1 :heart:

 

Ето какво съм сложил за сега:

Филтър --> AEM SRI (Short Ram Intake)

Жици --> MSD 8.5mm Super Conductor Spark Plug Wires

Външна бобина --> MSD Blaster SS Ignition Coil

Дистрибуторна капачка за външната бобина и нов палец --> MSD Modified Distributor Cap & Rotor Kit

Свещи --> DENSO Iridium Spark Plugs (Japan)

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

 

А тука са клипчетата (има и още две три как тормозя Зверо преди да заминем за УСА :kiss: ) ама още ги качвам тъй че малко търпение :lol:

ЗВЕРО

Редактирано от lz2lps

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ashes

Купето вади звукточно като за Зверо :heart: . Много яко ръмжи... Само да кажеш за колко е от 0-100, че ми е любопитно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

браво :offtopic: яко е станалопри теб много компактно е разположен акумулатора :lol:на моя рекс ми пречи малко да си изведа трабата като хората долу до отвора за студения въздух .. айде че много се отплеснах :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest r2d2

Супер е! Що не хване6 да го изолира6 топлинно от двигателя?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lz2lps

Супер е! Що не хване6 да го изолира6 топлинно от двигателя?

Ами нямам много време да се занимавам, а пък както казах тоя филтър съм го взел само за кефа от звука и общо взето доста му се наслаждавам. И без това трябваше да вземам нов филтър и кутия, че още като я купих явно пак заради звука кутията на филтъра беше счупена и филтъра много не приличаше на такъв. Пък и в момента за мене нямат толкова голяма разлика конете които губя или не използвам важното е кефа. Ако беше така имаше възможност да си взема и AEM V2 (с който тея дни брата трябва да оборудва GSR-a). Пък и доколкото знам на АЕМ филтрите имат някакво покритие на тръбата, което до голяма степен предпазва загряването на въздуха по пътя от филтъра до двигателя, а иначе самия филтър е точно над дупката на резонатора и старата тръба за въздуха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...