Jump to content
NIGHT RIDER

предна конзола демонтаж

Recommended Posts

Здравейте, имам следния проблем не ми светят копчетата за парното като натискам от зад по буксата светват ама само докато я държа ,та въпроса ми е знае ли някой как се сваля тая пущина без да се изпотроши нещо? Четох в една тема ,че може да са студени спойки ама за да отстраня проблема ще трябва първо да я сваля .Втория проблем е че като пусна духалките независимо кое копче натискам духа само отгоре :( което не ме кефи особенно .Моля за компетентно мнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз минах през този проблем с парното, и в момента не ми свети лампата на парното,ама не ми прави чак такова впечатление.Накратко почти сигурно е че имаш студени спойки, и трябва да свалиш управлението на парното и да си поиграеш с поялника.Как се разглобява, можеш да погледнеш ето тук.Обяснено е със снимки.Ако има нещо неясно ще помагаме.http://www.preludezone.com/diy-interior/6659-int-4th-gen-remove-climate-control-take-apart.html

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то хубаво, ма на този сайт трябва да имам регистрация и поне едно мнение до колкото чета :(Аз до сега съм открил 3 винта ,ама май ще трябва да свалям цялото барче което хич не ме кефи баси и теснотията е в тая кола :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти директно снимките от този сайт.:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Накрая след като свалиш всичко ето как се поправя.

Накратко отвиваш при краката където има пластмасата в средата има по 3-4 болчета от двете страни.Откачаш жилото под таблото при пасажера.Над касетофона при мен имаше малка ниша кадето да си оставям разни работи.Като я махнеш има малко гума повдигаш и ще видиш още болтове.Не е сложно.Просто първия път като го сваляш и не знаеш как си е играчка.После е лесно.Някъде в форума имаше подробна информация.Потърси я, и ще се справиш :)

Редактирано от galev_90

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта е с първия салон и трябва да се махне топката на скоростния лост първо е така и не успях да я махна иначе проблема ми е същия с леко наместване светват и при първата дупка загасват

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отвиваш пластмасата, където минава скоростния лост( долу като се наведеш отляво и от пасажерската страна има по 3 винчета), след като ги махнешлко изтървпав въпросната пластмаса назад.След това където са ти централните духалки се навеждаш и ще видиш в края им по 1 винтче.Махаш ги и тях, и леко без сила вадиш самите духалки.Имай напредвид че не излизат директно напред,а правят лека извивка нагоре.Натам вече има описание кое как да направиш, просто бъди внимателен, да не изпочупиш пластмасите.Не не нищо сложно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...