Jump to content
Х.Ставрев

Малко крило 5ген хечбек

Recommended Posts

Колега , ако говориш за малкото крило на задния прозорец , там има едни болтове 10ки които трябва да се развият , за да се отдели от стъкло . Рагледай там нещата , но имай в передвид , че трябва да се развият много внимателно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , какво стана , успя ли да свалиш крилото ?Дано не си скъсал някой болт , както направих аз ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз следя темата ,че ще слагам едно Къстъм крелцеПубликувано изображение ,иначе идея нямам как се сваля .успех на колегата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение Редактирано от jokera

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Внимавай, че и при мен един болт се откъсна :) 4 болта са общо, щипките на пластмасата също се чупят лесно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още не съм се заел със свалянето ,малко странична работа ме е налегнала иначе благодаря за информациатя колеги ....Определено трябва да се внимава не че няма от каде да си купя щипки ама ..То проблема като цяло свързан със свалянето на крилото е дюзата на пръскалото ,има голямо количество боклук и единствения начин е сваляне ,,,просто какво ли друго не пробвах иии не стана ,впрочем мога да заявя че тия японци са изроди надух системата от маркучлетата на праскалата до 8bar налягене даже почти 9 и никаде не потдаде :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...