Jump to content
scre

Относно смяна на предно окачване

Recommended Posts

Решил съм тия дни като остане време да си слагам новите пружинки,въпросът е колко голяма е галимацията с разглобяването...Свалях вчера джантата да видя как е положението и ми се струва гоооляма играчка.Тъи като гледам маи доста работа ме чака.Интересува ме може ли да се изсули амортисиора без да се разкача полуоската и всичко около нея?Пружините мога ли да ги стегна с скоби директно като са на колата или няма начин (така като гледам маи няма да има място).Споделете наи безболезнения и бърз начин за смяна че не ми се открива топлата вода наново,пък и кои знае колко време ще загубя в нерви и псувни :lol:

Редактирано от scre

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Развиваш вилицата(между която минава полуоската),от долният носач и от амортисиора.Измъкваш я от амортисиора.Развиваш двете гаики на бомбето дето държат амотрисиора с пружината(третата по средата не я пипаш).Амортисиора излиза заедно с пружината.И като ги свалиш слагаш скобите и вадиш пружината. Внимаваи с пружините! Ако нямаш ръжда става лесно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха каде била работата :) Аз мислех че тази вилиза излиза с целия амортисиор :)Болта за полуоската на която е края на вилицата е ясен,как става самото махане на вилицата?Има някаъв болт който я държи към амортисиора ли ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да.Има болт в горният краи към амортисиора.Развиваш и трябва да излезе на долу.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...