Jump to content
NENKOV

Проблем с кормилната рейка на Хонда Акорд 2.2 дизел 2004 г.

Recommended Posts

Здравейте колеги,Проблемът ми е следният - имам теч или по -точно сълзи ми хидравлична течност от маншоните на кормилните накрайници( и най-вече от левия).Каззха ми че имало някакви уплътнения(гарнитури ли семеринги които се сменяли но незнам с точност)Всякаква информация би ми била полезна ,и ако може да ми препоръчате сервиз -Пловдив ,София,Пазарджик няма значение важното е да не ми прецакат колата, че като чета по форума АМАН ОТ МАЙСТОРИ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип ОМБРЕ сервиз в София би трябвало да ти свършат работа,поне да ти, я свалят и съберат след като се извърши ремонта на рейката от съответната фирма която пак е в София,предполагам те самите ще се погрижат да я закарат за рециклиране до фирмата с която работят,защото в София не е една фирмата,да не изпадаме в подробности координатите им са в форума, званни им да провериш за какво иде реч.Иначе в поръчките които се правят тук в форума за оригинални части от Америка има комплекти на семеринги и всичко друго там необходимо за ремонта,това е ,че докато не се разглоби не се знае какво ще трябва ,може втулки и тнк.Фирмите са специализирани и имат ремонтни комплекти до колкото знам ,дали са качествени там вече не знам би трябвало да работят с добри части все пак дават и гаранция.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много колега !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега ако си от пазарджик или региона мога да те насоча към един майстор от които доста хора са доволни по отношение на хидравлични рейки,човека е много съвестен и се ползва с добро име ,аи има опит в тази сфера.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да от Пещера съм,

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...