Jump to content
Icky_w3

Civic 5th generation - помощ

Recommended Posts

Колеги, някой от вас може ли да ми даде инфо. как да си сваля задните прозорци за да ги затъмня ?Благодаря предварително.извинявам се ако темата не е за този раздел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нужда да ги сваляш - затъмни ги направо както са си на колата. Ако ги свалиш после ще трябва да купуваш ново лепило.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че и така става, но защото искам да ги ОПУША затова искам да ги сваля Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ние в работа лепилата които продаваме за прозорци са си комплект с доста неща едно от които е една специална мека тел с дръжки в двата края която се прокарва зад единия ъгъл на прозореца и се тегли напред-назад и реже лепилото. Та потърси по магазините не може да не се продават и на други места такива.

Редактирано от Clinku

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега моя съвет не ги опушвай.По-добрия вариант е с фолио на 3м.На мойта хонда ми го направиха перфектно и ми дадоха 10 години гаранция че няма да се разлепи.От вътре се вижда перфектно.Взеха ми 180лв за страничните задни прозорци и задния прозорец.Това е цена за труд и материали.Според мен разпитай първо и тогава опушвай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой стъклар ще ти ги свали за 30 лева(стъклото) и ще ти ги качи пак за толкова, като в цената ти вилиза и лепилото и всичко. Ако си в София може да удариш една шайба, аз се занимавам с това заедно с братовчед ми. 0899530124 Мариян :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги, вече е готово :) благодарение на Иван от "астра-фолио" варна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...