Jump to content
FALKON

Странно прекъсване в ниските обороти

Recommended Posts

Колеги пак да ви позанимавам с моите глупости но неможахме да намериме проблема.Та сега да кажа,след като смених сегменти,биелни лагери,и си бях обърнал делкото:D понеже съм голям разбирач;) ,затворих мотора и колата запали благодарение на Боби за което много благодаря,до тук добре но се получи следното, колата неиска да се исфорсира като хората в ниските обороти-прекъсва,вече във високите е добре.Сменихме свещи,кабели,бобина,палец и капачка, но проблема си остана,може ли някои да даде съвет каде да търсим проблема,центровката е перфектна,вече не се сещам за друго.МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ мотора е Д16У2 vtec. Възможно ли е да има нещо общо моторчето за празния ход:huh:-стъпково моторче:blink:

Редактирано от FALKON

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Центровката на делкото на колко градуса е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някаде около 16.5 според маистора.Играхме и с него но не помогна:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Аз имам подобен проблем също(карам Civic D16Z5)...на място около 400/500оборота на 2к и на 4к оборота прекъсва и не се форсира както тряббва...Но при дъжд, се мокреше дистрибуторната ми капачка(с индукционна бобина е)и гаснех, но спасих положението с малко замазка от сИликон, знаейки че е временно решение и ето на!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MAP сензора или вакума към него, кабела на ланда сонда, прескочил зъб на ангренажа....Някои прекъснат кабел при ремонта...

Редактирано от jokera

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...