Jump to content
ma4o

Седмична среща - София

Recommended Posts

Аз съм жив пример, че твърдението ти не е вярно !!!Редовен абонат на резервата съм от вече 3 години и проблем нямам. Днес за първи път ми се случва да не мога да запаля дори... късмет, че имаше кой да помогне! Както и да е, стига офф топик. Хубава среща се получи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колеги :blink: Тоя вторник ще има ли хора на ЕКО-то, че мисля да идвам и може да доведа още един-двама софийски врачани хондаджии ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчи, май ше водиш Кико,а? И аз откривам сезона за тая година след дълго отсъствие :) Да ми приготвите бонбонки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех как бих се метнал и аз......... ма мисля, че няма да съм в състояние в този час вече. Нищо, другия вторник, ще се пробвам. Точно 20 там ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчи, май ше водиш Кико,а? И аз откривам сезона за тая година след дълго отсъствие :) Да ми приготвите бонбонки :)

Епа тва ми е замисълът, но ще видим дали ще имаме възможност!Каде ги дават тия бонбоне бе?! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето няколко снимки от срещата на 11.01.2011г :D "Качеството" е отвратително, но фотото толкова си може! :D

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

От начало качих още 5-6 снимки, но не искаше да ги ресайзне и за остават само тия! ;)

 

Публикувано изображение

Редактирано от CIVICwarrior
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

последно колко часа , 20:00 или по рано

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро, по-късно, повечето идват към 20:30..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще съм на линия в 21:30 :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то само Сивици бе хора ще има ли място за един прелюд :) ще мина тази седмица да видя дали има хора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази седмица срещата мина (Вторник) но следващата те очакваме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще гледам да мина, сега съм малко ръждясал ама ... идва лято ще позакърпиме положението !!! който кара прелюд знае за какво става дума :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха на нас със сивиците 5-та генерация ли го казваш??? :) хайде заповядай, пък ще си премерим ръждата ако трябва :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Времето е чудесно за сбирка на ръждивници... :ph34r: Елате повече.. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги минах ама не бях сам и не можах да поседна малко и аз при вас :D:dry:, нищо хубавото време е пред нас ..!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а колега Rossi ,твойта отзад с кристални стопове ли е или беше другата ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха супер, бях "малък Стефчо", "момчето с Хондата" и какво ли не, но "колега" още не ме бяха наричали :dry: Колега Андро, колежка съм :D Иначе не съм аз с кристалните стопове. На самата колонка бях спряла, до купето с въпросните стопове. Хайде намини тогава другата седмица, че имаме ръжда за мерене !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе да ти кажа позамислих се ама викам "по добре да объркам жена с мъж отколкото обратното"пък и е по нормално нали така !?! !!! нз как ще се вмъкна като никой не познавам,а иначе и двете хонди видях ...красавци бяха мн :dry:

Редактирано от Andro 2578

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много Хонди много нещо.. снощи минах към 22часа ,даже влезнах в бензиностанцията с един колега със сив прелюд карах му на бронята ама той не ме усети май.. :D Нямаше къде да спра и продължих .. другия път по-рано ,че да си намеря място! :)

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мернахме ви и двамата и доста се позачудихме защо не спряхте :D Като няма места, запушвайте, пък те после идват да питат "момчето с Хондата" кое е :D Андро, в профила ми пише, че съм фИмейл :D А иначе какво като не познаваш никой? Ще се запознаеш, не хапем..много :D:)

Редактирано от Rossi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора, вий ше ме уморите...за да не сте влезли, значи не сте искали. Места за паркиране - бол (отстрани в уличката) а това, че не познава човек никой - еми то и аз първият път като отидох никой не познавах ама се запознах :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D колега аз съм със сивия прелюд въобще не съм те видял ,кога си карал зад мен аз ако те бях видял щях да спра ама на излизане от бензиностанцията се огледах и бях чисто сам и на булеварда и на малката уличка отстрани :):D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не се срамувам да влезна ! С една усмивка и ще разбера кои са хондаджиите ! :rolleyes::gangstah: Андро, даже ме изпревари на бул.България до Джъмбо и после от там до Еко-то ти бях на бронята и тогава се сетих ,че е вторник и има месечна ,между другото. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хич не ви е работа да идвате.... ще се запознаете с някакви хора и после няма отърване... седмични, месечни, национални... пиянски истории... УЖАС! :rolleyes: Е вижте го колегата Роси... тоя от как дойде за пръв път и не пропуска сбирка :gangstah:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мартиии ще ти скъсам ушите:lol: Подстрекаваш, заливаш ме с пепси..ааа вземи се в ръце да няма 10% warn ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Донеси кекс другия път и спирам! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е Rossi , тоя със зелената хонда , дето само запушва хората ли ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще идвате ли довечера бе пичове ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз бих дошъл но съм от младост и съм нов не познавам никой и сам не бих отишъл....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм в младост, можем да ходиме заедно натам... :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз бих дошъл но съм от младост и съм нов не познавам никой и сам не бих отишъл....

Прав си, може да има мечки там :cool: И аз съм от Младост, но имам 1-2 отбивания преди срещата. Ще се видим там :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха.... сериозно де стеснително момче съм Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всеки е имало първи път и никой не е познавал :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами писах на колегата от младост да се разберем но нещо не ми отговаря явно ще пропусна Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, нов съм в София и до сега не съм идвал на срещите, ако има някой от Студенски град и ще ходи на срещата да пише да ходим заедно, защото незнам как да стигна до там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз , звънни на 0898885426 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...