Jump to content
Guest I-style

Майка им.................... на кардците

Recommended Posts

Guest I-style

Колеги, приятели,Тази вечер крадците отново посегнаха- този път наглите типове задигнаха инстромента на Сандърс, което автоматично занчи изваждане за нов инстромент и забавчне върху ремонта на неговия Прелюд и моя Сивик. Това не е най-страшното, най-страшното е че нищо не може да ги спре. Колеги, който хване крадец да го третира по Крумовите закони- на крадеца се чупят ръцете. Боклуците са задигнали целия инструмент което значи около 1000 лв изваждане майка им .............. убита крадлива рачичките да им изсъхнат. Пазете се ! Пазете се защотот ало чакаме господата полицаи да ни пзят това занчи и леглата под гърбовете ни да задигнат. :P:cool::):cool::D:D:P:P:P:cool::lol:;);););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eftimov

аз всичките такива сам ги прокълнал да живеят 80 години в пълна мизерия. а ако случайно нещо припечелят, да им го откраднат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso

да живеят 80 години в пълна мизерия. а ако случайно нещо припечелят, да им го откраднат.

И аз им пожелавам същото :P:cool::):D:D:cool::P и сръбска :P . Гадове :cool::P:lol: А на теб I-style искрено ти съчувствам неприятни работи са това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy
:P:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sanders

А на теб I-style искрено ти съчувствам неприятни работи са това. Там е работата , че моя инструмент , а не на И-стаъл гепиха , направо ми се реве!Къща със десет стаи да си построи , във всяка по десет години болен да лежи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mba

всичко се връща на този свят. ще ги застигнат клетвите, а ти ще си вземеш нов инструмент. и продължавам да твърдя, че са те проследили къде си държиш нещата. :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso
Отговорено (Редактирано)

че са те проследили къде си държиш нещата. :D

Ти ги водиш да им помогнеш а те гледат кво имаш и ако може да те :offtopic: та аз така първо се огледах за мои "приятели"навремето и си намерих някои неща сега помагам само на единични хора на които наистина имам доверие.Поправка: А на теб Sanders искрено ти съчувствам неприятни работи са това. Редактирано от Vaso

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lefthanded

Дано пукнат скоро тия гадове. Знам, че ти е гнусно брат ама........ :offtopic: Не могат да ти откраднат душата и тялото, сичко друго се краде за съжалениеГадовете.............Съчувствам ти искрено. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko

малко :offtopic: и аз да си излея малко яда тука..........днес ходих да си прехвърлям колата на мое име (беше на инвалид). влизам и един чичка ми вика да си разлепям лепенките ( които са на вратите, не са никак големи и НЕ СА НА СТЪКЛАТА!!!) споменах му само, че не са на стъклата и никъде не пречат, а ония парцал вика: Ни ма интересува къде са. Махаш ги или не минаваш. И прецених, че от спора няма да има за мен никаква файда и с голяма мъка почнах да ги отлепям. нямах никаква алтернатива. Отделно тез тъпаци те правят там на маймуна (верно, че през тях минават и всякакви утрепки и различни кошници и никак не им е лесно с всеки да спорят, ама СА УЛИВАТ ОТ ПРОСТОТИЯ)Отделно, че си загубих близо 10 часа докато минат всички процедури. Наредих се в 6:30 сутринта пред кат и излязох с новите номера и документи в 15:00. И през цялото време висиш по всякакви опашки, всеки вика плащай тука, плащай там. А имаше разни агенти, които изпреварваха цялата опашка, пускаха ги през портала, минаваха по един страничен канал и малко по-късно си заминаваха щастливи. Така, че който има познати ДА СИ ИЗПОЛЗВА ВРЪЗКИТЕ ВИНАГИ, иначе 100% ще ви правят на маймуна ( и това съм забелязал, че не е само в КАТ)Това е реалността в нашата обичана страна!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest icho

Азь предлагам като хванем някой такав да го варжвм за хондите и да го теглим докато не му се изтаркат рацете!?!?А като се оправи пак,и пак ,и пак.......!Ако моижем да помогнам с не6то свиркай :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

малко :offtopic: и аз да си излея малко яда тука..........днес ходих да си прехвърлям колата на мое име (беше на инвалид). влизам и един чичка ми вика да си разлепям лепенките ( които са на вратите, не са никак големи и НЕ СА НА СТЪКЛАТА:D) споменах му само, че не са на стъклата и никъде не пречат, а ония парцал вика: Ни ма интересува къде са. Махаш ги или не минаваш. И прецених, че от спора няма да има за мен никаква файда и с голяма мъка почнах да ги отлепям. нямах никаква алтернатива. Отделно тез тъпаци те правят там на маймуна (верно, че през тях минават и всякакви утрепки и различни кошници и никак не им е лесно с всеки да спорят, ама СА УЛИВАТ ОТ ПРОСТОТИЯ)Отделно, че си загубих близо 10 часа докато минат всички процедури. Наредих се в 6:30 сутринта пред кат и излязох с новите номера и документи в 15:00. И през цялото време висиш по всякакви опашки, всеки вика плащай тука, плащай там. А имаше разни агенти, които изпреварваха цялата опашка, пускаха ги през портала, минаваха по един страничен канал и малко по-късно си заминаваха щастливи. Така, че който има познати ДА СИ ИЗПОЛЗВА ВРЪЗКИТЕ ВИНАГИ, иначе 100% ще ви правят на маймуна ( и това съм забелязал, че не е само в КАТ)Това е реалността в нашата обичана страна;)

При мен в КАТ понеже не намериха данни за колата ми ('84-та, 70 к.с.) я водят ега '93-та 90 к.с.Купона е пълен - при това БЕЗ мое знание е направена промяната.ТАШАКА е че модела е произвеждан от '83 до '87 година.... ГРАМОТНИ хора, КАДЪРНИ хора.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...