Jump to content
yoni

Генерация за Вти

Recommended Posts

Можете ли някой да ми каже колко трябва да е широка генерацията от колектора назад? Става дума за вти 160 коня. Мисля да си купя някакъв колектор 4-1(също приемам съвети какъв да е той), но от него назад не знам какво да се случи. Имам обаче спортно гърне Twister на ф55 вход (не знам дали може да се ползва ,иначе мяза да е готино). А за колектора един колега във форума продаваше някакъв Bisimoto заради който се маха климатика.(не е сигурно че ще дам 600-700 долара за колектор но беше як). Другият ми въпрос кой и къде да я направи генерацията на добра цена и като хората, че ми писна вече от некви псевдомайстори. Целта ми е да получа максимума във високите.Мерси.:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега отиди при Дидо в М-комплект на околовръстното. Много готин тип и си разбира от работата. Аз карам d16-ка с 4-2-1 колектор и неръждавейка на 55 фи външно с Twister гърне пак на 55. Има доста писано по тази тема, но ако не модифицираш мотора, няма смисъл от прекалено широка тръба, че ниските съвсем умират. 4-1 колектора ще ти отпуши допълнително високите но ако колата ти е за всеки ден, се губи смисъла.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

60,3 мм външен и 57мм вътрешен ;).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...