Jump to content
NikolaiN

Полиране на джанти

Recommended Posts

Много ми хареса това което си направил. Адско видео. Поздравления!Ако участваше в "България търси талант", моят отговор е "ДА". :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега браво много подробно си описал всяка една стъпка от процеса и крайния резултат ми харесва много трябва та пробвам и аз на моите джанти :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре синтезирана тема, наистина ще спести доста четене по форумите! Евала колега за труда, резултатите и темата. :worthy: П.С. Надявам се някой да я премести в Полезни технически теми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за ентузиазма колега. То и аз минах по този път или по-точно по подобен миналата година.

Но реших да платя на човек да го направи вместо мен щото си е играчка. С подръчни средства не става или става много трудно.

Percenta-та я ползвам и аз, но не пази много-много. Минеш ли колата или по-точно джантите на безконтактно и си аут веднага:)

Доста капризна работа е голият алуминий.

А и така малко си ебаваш диференциала както го правиш ти, имай едно на ум.

 

Ето малко снимки на моят резултат, ако някой иска контакт с пича от София ще му дам. Адски разбран човек и не взима скъпо.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Със здраве да ги караш и да им се радваш иначе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До болка познато Публикувано изображение миналото лято направих същата процедура на борда на моите джанти и ефекта е същият като на колегата ;) евала за клипчето Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер клип! Темата наистина спестява много четене по форуми и сайтове. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колеги благодаря за хубавите думи, радвам се, че ви е харесало видеото и се надявам да съм бил полезен на някого. :)

Редактирано от NikolaiN

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги аз искам да ви попитам ,като се направи тази процедура по полирането и накрая ,ако се мине с 1-2 ръце лак ,ще стане ли добре в смисъл добра запечатка и да не заличи постигнатия ефект и после да не се притесняваме от безконтактно

Редактирано от Yanev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги аз искам да ви попитам ,като се направи тази процедура по полирането и накрая ,ако се мине с 1-2 ръце лак ,ще стане ли добре в смисъл добра запечатка и да не заличи постигнатия ефект и после да не се притесняваме от безконтактно

Колега не става, губи се ефекта и лака не може да хване на лъскавата повърхност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги аз искам да ви попитам ,като се направи тази процедура по полирането и накрая ,ако се мине с 1-2 ръце лак ,ще стане ли добре в смисъл добра запечатка и да не заличи постигнатия ефект и после да не се притесняваме от безконтактно

Колега не става, губи се ефекта и лака не може да хване на лъскавата повърхност.
Ясно мерси за бързия отговор колега.Значи варианта за предпазване на алуминият е с тези нанопродукти на Precenta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...